Tron, Decred, Bitcoin SV Yorum Analizi: 17 Ağu

TRON ve Decred, son birkaç gündür güçlü yukarı hareketler yaşadı. Her ikisi de kendi coins yörüngelerinde devam etmeleri muhtemeldir. Bitcoin SV durgunlaştı ve yükselen fiyat hareketi belirtisi göstermedi.

İçerik Başlıkları gizle

TRON [TRX] Yorum Tablosu

TRON, Decred, Bitcoin SV Fiyat Analizi: 16 Ağu

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX, 1,76 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve CoinMarketCap’te 15. sırada yer aldı. WAVES ile son ortaklığın duyurusu fiyatı artırabilir.

TRX, 0,021 dolar civarında geçmiş direnci kırdı ve son birkaç gündür güçlü bir yükselişin tadını çıkarıyor. Aroon göstergesi, yükseklerin çok yakın zamanda yapıldığını ve henüz bir trendin tersine dönme sinyali vermediğini gösterdi. Bir sonraki ana direnç 0,027 $ seviyesinde duruyor.

TRX 0,027 dolarlık direnci geçmezse, bir miktar satış baskısı yaşama şansı vardır. Bununla birlikte, geri çekilme muhtemelen kısa olacaktır. Bu hareketin arkasındaki ortalamanın üzerindeki hacim, tüccarların TRX performansına olan inancını gösterdi.

Bitcoin SV [BSV] Yorum Tablosu

TRON, Decred, Bitcoin SV Fiyat Analizi: 16 Ağu

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

Bitcoin Cash’in hemen arkasındaki Bitcoin SV, 4 milyar dolarlık sermaye ile yedinci sırada yer alıyor.

BSV, kendisini 250 $ ‘lık uzun vadeli direnci test etmeye iten ivmeyi sürdüremedi. 210 $ ‘dan destek bulmak için geri döndü. BSV, yazı yazarken desteğin üzerinde işlem gördü ve zayıflık belirtileri gösterdi.

50 EMA (sarı) ve 100 EMA (pembe) birkaç gündür çok yakındı ve her iki yönde de momentum eksikliğini gösteriyor. CMF, piyasaya para akışının azaldığını ve baskı anında nötr bölgede kaldığını gösterdi. Bununla birlikte, 50 ve 100 EMA destekleri ihlal edilirse, fiyatta bir düşüş sinyali verebilir.

Birlikte ele alındığında, BSV’nin 210 $ ‘lık desteği yeniden test edebileceği sonucuna varılabilir ve eğer öyleyse, muhtemelen daha da düşmeye zorlanacaktır.

Decred [DCR] Yorum Tablosu

TRON, Decred, Bitcoin SV Fiyat Analizi: 16 Ağu

Kaynak: TradingView’de DCR / USDT

Decred, son birkaç gün içinde direnci 16,7 dolardan desteğe çevirdi. Bu değişim, hareketin sürdürülebilirliğine güven veren yüksek hacimli bir harekette gerçekleşti.

Bollinger bantları baskı sırasında geniş kaldı. Bollinger bantları tarafından hesaplanan 20 dönem ortalaması, 16.7 $ ‘dan destek bölgesine girdi ve 16.7 $’ ın destek olarak kalabileceği fikrini güçlendirdi. Öyleyse, fiyat başka bir ayaktan önce onun üzerinde konsolide olabilir ve bir sonraki direnç 18,1 dolar. Destek bozulursa, fiyat bir sonraki desteği 15.6 dolarda yeniden test edebilir.