Tron, Dalgalar, FTX Token Fiyat Analizi

Bitcoin’in düzeltmesi daha geniş pazarda ve Tron, Waves ve FTX’te bir engeldi Token grafiklerde daha düşük hareket eden altcoin’ler gördü. Tron ve Waves, Bitcoin’in hareketinden büyük ölçüde etkilenirken, FTT’nin günlük kaybı diğer ikisine kıyasla minimum düzeyde kaldı.

Tron [TRX]

Kaynak: TRON / USD, TradingView

Tron’un fiyatı geçen hafta baskı altında kaldı. Ethereum, rakibi 0,03 dolarlık direncin üzerine çıktıktan sonra yukarı yönlü ivmeyi sürdürmek için mücadele etti. Aslında, Tron direnç bariyerini aştığından beri% 27,55 kaybetti. Bununla birlikte, son birkaç seansta kripto fiyatının bir kez daha yükseldiğini gördü, bu da kartlarda tersine dönüldüğünü gösteriyor. Fiyat yükselirse, 0,027 dolarlık direnç test edilebilir.

Bollinger Bantları, TRX için artan volatilite göstererek son 24 saat içinde daha da genişledi. Gösterge düşüş belirtileri gösterse de, Fiyatlar alt bantta işlem gördükçe yükselme eğilimi görülebilir.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinde alım satım yaptıktan sonra yükseliş ivmesi yakaladı ve alıcıların piyasanın kontrolünü yeniden kazanabileceğini gösterdi.

DALGALAR

Kaynak: WAVES / USD, TradingView

Tron gibi, Waves de geçen hafta baskı altına girdi. Aslında, Fiyat 8,90 dolarlık direnci kırdıktan sonra Aralık ayı başlarında sorunlar başladı. O zamandan beri, kripto para biriminin fiyatı birkaç destek seviyesinin altına düştü ve Cryptocurrency son 16 günde% 40’tan fazla düştü.

Yazım sırasında 6,40 dolarlık desteğe yakın işlem görüyordu. Ancak son birkaç seansta fiyatta hafif bir artış görüldü, bu da kısa vadede yukarı doğru bir hareketin mümkün olduğunu gösteriyor. Fiyat yükselirse, 7.15 $ ‘lık direnci karşılayabilir.

Chaikin Para Akışı, geçen hafta çıkışların kaydedilmesinin ardından sermayenin kripto varlığına geri döndüğünü gösterdi.

Dengeli Hacim, WAVES’e yeniden ilginin arttığını gösteren bir artış gördü.

FTX Token [FTT]

Kaynak: FTT / USD, TradingView

Ayın zorlu başlangıcından sonra, fiyatların Aralık ortasına kadar% 17’nin üzerinde yakın olduğunu gören FTT, kaybettiği ivmenin çoğunu yeniden kazanmayı başardı. 4.04 dolarlık destek seviyesine ulaştıktan sonra, fiyat geri döndü ve birkaç direnç seviyesinin üzerine çıktı. Ancak, son birkaç gün içinde fiyat bir kez daha düştü ve baskı anında 4,65 ila 4,96 dolar arasında işlem gördü.

Yakın gelecekte, Fiyat mevcut desteğin ötesine geçebilir ve bir sonraki destek seviyesini 4,54 $ ‘da test edebilir.

MACD, piyasanın boğaları piyasayı kontrol altına almaya çalışırken piyasanın ayılara ait olduğunu bir kez daha gösterdi. Sinyal hattı da hızlı hareket eden çizginin oldukça üzerine çıktı.

Son olarak, Muhteşem Osilatör de düşüş momentumundaki bir artışı vurguladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 23.896.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!