Tron, BAT, VeChain Fiyat Analizi »Coin Otağ

Tron, geçen hafta dalgalı bir Bitcoin piyasası ile önemli bir dalgalanma kaydetti. Öte yandan, BAT 1 $ ‘ı 1,41 $’ a geçti ve VeChain istikrarlı bir şekilde yükseldi.

Tron [TRX]

0,0535 dolar seviyesi ve 0,0487 dolar seviyesi, TRX için% 9’luk bir düşüşü ve% 10’a yakın bir yukarı hareketi temsil etti. Geçen hafta fiyat tablolarında, bu iki seviye arasında gerçekten sıçradı ve daha kısa zaman dilimlerinde güçlü bir şekilde dalgalandı.

4 saatlik grafikte işler biraz daha netti. TRX 0,0535 dolar seviyesini dirençten desteğe kaydırdı ve yükselmeye başladı. Ayrıca, Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi ve bir sonraki direncin 0,0563 dolar olması beklenebilir.

OBV ayrıca, alıcılardan gelen istikrarlı talebin muhtemelen fiyatı artıracağına işaret eden istikrarlı bir yükseliş eğilimi gösteriyordu.

Basic Attention Token [BAT]

BAT için 0,391 $ ‘dan 0,849 $’ a kuzeye doğru bir hareket,% 27 ve% 62 uzatma seviyelerini 1 $ ve 1,37 $ olarak çizdi.

Her iki seviye de fiyatla test edildi ve 4 saatlik RSI ve Stokastik RSI aşırı alım bölgesine girdi.

1 saatten daha uzun bir zaman diliminde düşüş sapması veya bir Doji şamdanı veya düşüş şamdanı kullanmak, 1,1 doları hedefleyen kısa bir pozisyona yol açabilir. Daha iyi bir ticaret, uzun bir pozisyona girmeden önce ivmenin sıfırlanmasını beklemek veya 1.1 $ ‘lık bir yeniden ziyaret yapmak olacaktır.

VeChain [VET]

VeChain’in momentumu önceki direnç seviyelerini aşsa da yavaşlamadı. Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) ve + DI (mavi) 20’nin üzerinde kalırken devam eden güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Müthiş Osilatör, düşmeden önce öncekinden daha düşük bir tepe oluşturabilir; Bu düşüş eğilimi gösteren bir ikiz zirve ve kısa vadeli bir satış sinyali olabilir ve 0,075 $ ‘a dönüş beklenebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 58.074.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!