Tron, Augur, Maker Fiyat Analizi

Momentum ne piyasadaki boğalara ne de ayılara dayanmadığı için TRX istikrarlı bir kanal içinde hareket etti. Augur, 21.6 $ seviyesine geri dönmeye çalıştı, ancak grafiklerdeki yükselişi sağlamak için piyasa liderleri BTC ve ETH’den destek alınması gerekebilir. Son olarak, MKR 1.563 $ ‘ın üzerine çıkmayı ve rekor seviyelere yaklaşmayı hedefledi.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD, TradingView

Tron, 0,027 dolardan döndükten sonra 0,029 dolar seviyesini tekrar ziyaret etti. Bununla birlikte, kripto fiyatı ani direncinin üzerine çıkamadı ve son birkaç gün içinde 0,029 ila 0,031 dolar arasında işlem gördü. Önümüzdeki birkaç ticaret seansı, göstergeler nötr kaldığından ve her iki yönde de bir kırılma göstermediğinden, yukarıda belirtilen kanalda fiyat ticaretini ileri geri görebilir.

Müthiş Osilatör yükseliş açısından tarafsızdı ve alım ve satım baskısı arasında bir denge gösterdi. Yükseliş sonucu, endeksin denge işaretinin üzerinde yükseldiğini görebilirken, fiyat 0,032 $ direnç seviyesini hedefleyebilir.

Bollinger Bantları, basın zamanında birleşiyordu ve kripto fiyatındaki düşük oynaklığı vurguladı. Bu, TRX’in mevcut kanalı arasında ticaret yapma olasılığına işaret etti.

Augur [REP]

Kaynak: REP / USD, TradingView

Augur, fiyat 24 saat içinde% 3’ten fazla arttığı için basın zamanında 20 $ seviyesine tırmanmaya çalıştı. Basın süresi direncinin üzerinde bir artış, yükseliş trendini teyit edebilirken, fiyat bunu yaptıktan sonra 21.6 $ işaretini hedefleyebilir. Bununla birlikte, göstergeler ilerleyen kripto varlığı üzerinde yükseliş nötr olduğu için REP’yi yukarıda belirtilen seviyelere itmek için daha geniş bir piyasa rallisi gerekli olabilir.

MACD yukarı doğru bir geçişin eşiğindeydi, ancak histogramdaki çubukların denge işaretinde gördüğü gibi momentum her iki şekilde de değişebilir.

Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinin fiyatların grafiklerde daha düşük hareket etmesini engelleyebileceğini ima ederek sıfırın üzerinde sabitlendi. Ancak, fiyatı üst tavanının ötesine itmek için bir dış kuvvete ihtiyaç duyulacağını da öne sürdü.

Yapıcı [MKR]

Kaynak: MKR / USD, TradingView

1.999 $ ‘lık rekor seviyeye ulaştıktan sonra, Maker soğudu ve 1.153 $’ da destek bulana kadar birkaç önemli seviyenin altına düştü. Fiyat bu seviyeden bir kez daha yükseldi, ancak kazançlar 1.563 $ direnç seviyesinde sınırlı kaldı. Bununla birlikte, göstergeler MKR için önemli ölçüde daha yüksek olduğu için satıcılar fiyatı mevcut direncinin altında tutmakta zorlanabilir.

Stokastik RSI yukarı yönlü yörüngesini aşırı alım bölgesine devam ederse, fiyat artış bariyerinin üzerine çıkabilir ve bir kez daha rekor seviyelere yaklaşabilir.

Chaikin Money, kripto para birimine daha fazla sermaye girdikçe yükseliş olasılığını da doğruladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 35.628.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!