Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi

Bitcoin 27 Aralık’ta 27.000 doların üzerine çıktı ve yayınlandığı sırada 27.597 dolardan işlem görüyordu. Tron geçtiğimiz birkaç gün içinde bazı artışlar kaydetti, ancak son zamanlarda yaşanan kayıplar piyasadaki düşüş baskısını güçlendirdi. Algorand tutarlı bir satış hacmi ile karşı karşıya kalmış ve aşağı yönlü hareket ediyor olsa da, Zcash, momentumu piyasanın boğaları lehine değişirken bir direnç seviyesini test etmeye hazır olabilir.

Tron [TRX]

Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX, Baskı zamanından birkaç saat önce hafifçe düştüğü ve ardından% 61,8 ile% 65 Fibonacci geri çekilme seviyeleri arasındaki alan olan altını cebe indirdiği için 0,024 $ destek seviyesinden bir sıçrama buharı kaybetti.

RSI, kısa vadede eksik bir eğilimi göstermek için nötr 50 çizgisini kırdı. TRX için, geçtiğimiz haftalardaki hareket, Kasım ayının sonundaki yerel yüksek seviyesi olan 0.039 $ ‘dan düzeltici olumsuz oldu.

Piyasadaki ayıların piyasada üstünlüğe sahip olduğunu gösterdi. Bu, 0,03 $ seviyesi seviyeyi desteklemek için alınırsa değişebilir. Bununla birlikte,% 50 geri çekilme seviyesi Aralık ayında iki kez ayılara bırakıldı.

Algorand [ALGO]

Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

Geçen ay ALGO’nun işlem yaptığı bir aralık yarattığını gördü. Üst ve alt limitler 0,37 ABD doları ve 0,28 ABD dolarıdır. 0.32 $ ‘lık orta seviye, yatay tarihsel önem seviyelerinin yanı sıra bir destek görevi gördü.

Bu seviyeler, piyasanın yönüne bağlı olarak uzun veya kısa alım satımlara girmek için kullanılabilir. Yazım sırasında, kısa vadeli momentum yükselişteydi, ancak 0.32 – 0.33 $ bölgesi önemli bir direnç sunması muhtemeldi. Bu bölgedeki bir ret, 0,3 dolarlık desteğe doğru yakın bir hareketin sinyalini verecektir.

Son olarak OBV, satış hacminin geçen ay satın alma hacmini sürekli olarak aştığını gösterdi. Bu, 0,28 dolar seviyesinin altındaki aşağı yönlü kırılmanın 0,25 dolara düşebileceğini gösterdi.

Zcash [ZEC]

Tron, Algorand, Zcash Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

ZEC, onu desteklemek için 66,2 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Müthiş Osilatör yükseliş eğilimi gösterirken, Yönlü Hareket Endeksi düşüş eğiliminden yükselişe geçti çünkü + DMI (mavi) -DMI (pembe) değerinin üzerine çıkarken ADX (sarı) 20’nin üzerinde kaldı.

Bu, ZEC’in yakında 71,2 dolarlık direnç seviyesini test ettiğini görebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 26,819,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!