Tron, Aave, DigiByte Fiyat Analizi »Coin Otağ

Tron, düşük volatilite ile birlikte büyük fiyat dalgalanmalarını caydırırken 0,053 – 0,08 $ aralığında hareket ediyordu. Aave,% 23.6 Fibonacci seviyesinden kuzeye yükselirken, DGB, 200-SMA ve 50-SMA arasında sıkıştı.

Tron [TRX]

Tron’un grafiklerindeki ADX Göstergesi 20 işaretinin altına işaret ediyordu ve fiyat 0,053 ile 0,048 dolar arasında işlem gördüğü için zayıf bir trend kaydetti. Bollinger Bantları, düşük piyasa oynaklığı nedeniyle kısıtlı kaldı. Basın zamanı kanalı, alıcılar ve satıcılar arasında bir denge sağladı. Bununla birlikte, piyasa, bir kopuşu zorlayan partinin lehine ağır bir şekilde eğilebilir.

Kuzeye doğru bir kırılma, 0,056 dolarlık bir hedef sunacak ve tersine bir kırılma, TRX’in 0,045 dolarlık desteğe yaklaştığını görecek. 24 saatlik işlem hacimlerindeki artış cesaret verici bir işaretti ve kısa vadede yükselişe dönüşebilir.

Aave [AAVE]

Satıcılar fiyatı kontrol ederken, daha geniş pazarda bir düzelme, 4 saatlik dönemde Aave’nin% 38,2 Fibonacci düzelme seviyesinin altına düştüğünü gördü. Bununla birlikte,% 23,6 seviyesi genellikle alıcılar için bir üs görevi gördü ve aynı şey, fiyatın acil destekten kuzeye hareket ettiğini yazarken de belirgindi.

Müthiş Osilatör, yükseliş tarafında ivme gösterdi. Ancak OBV, satın alma faaliyetinde hafif bir düşüş gösterdi. Kalan pazar liderleri, Bitcoin ve Ethereum’dan gelen karışık sinyaller göz önüne alındığında, AAVE’nin önümüzdeki oturumlarda genel direncinin üzerinde bir geri dönüş yapıp yapamayacağı.

DigiByte [DGB]

Yazım sırasında, DigiByte son 24 saat içinde% 9’un üzerinde bir artışla yeşil bölgede işlem görüyordu. 0.064 $ ile 0.059 $ arasındaki kanal güçlü fiyat oynaklığı gösterdi, ancak yerel zirve olan 0.086 $ ‘a doğru yükselişte toparlanma önemliydi. Bununla birlikte, boğalar kısa vadede zorlu bir savaşla karşı karşıya kalacak ve 200-SMA 50-SMA’nın üzerine çıktığı için düşüş piyasasını alt üst etmek zorunda kalacaklardı.

Böyle bir senaryoda kar etmek genellikle zordur ve şamdanlar genellikle uzun vadeli hareketli ortalamalarının altında işlem görür. Müthiş Osilatördeki yeşil çubuklar ve MACD’de potansiyel bir yükseliş geçişi, satın alma tarafı için doğru yönde bir adımdı.

Ne hakkında düşünüyorsun coins? Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. 🙂

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 55.565.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!