Tokenized Gayrimenkul protokolü Elysia, Chainlink fiyat akışlarını entegre ediyor »Coin Otağ

Elysia, tokenize edilmiş bir mülk sahipliği protokolü, fiyatlandırma Özellikleri ve Token Oracle, devreye alımları hesaplamak için Chainlink çözümü ile yaklaşmakta olan bir entegrasyonu duyurdu.

Elysia merkezi olmayan emlak piyasası, kullanıcıların mülk sahipliğini temsil ediyor Token satın almalarına ve temel mülkler gelir elde etmelerine izin verir Token sahiplerine ödülleri dağıtır.

Elysia uygulaması, Kullanıcılara portföylerinin doğru bir şekilde değerlenmesini sağlamak ve aynı zamanda adil piyasa oranlarına göre token sahiplerine ödülleri hesaplamak ve ödemek için Chainlink Fiyat Beslemelerinden yararlanacaktır.

Entegrasyon, Güney Kore’de bulunan mülklerden aylık kira gelirini dağıtmak için kullanılan KRW / USD, EL / KRW ve EL / USD fiyat beslemelerini içerir.

Elysia CEO’su Junggun Lim, “Piyasa katılımcılarının minimum karşı taraf riskiyle varlık ticareti yapabilecekleri güvenli ancak güvensiz bir ortam yaratmak Elysia için çok önemlidir” dedi.

Ve eklendi,

“Bu nedenle, gayrimenkul fırsatlarını keşfetmek ve yatırım kararları almak için gereken bilgileri sağlayıp doğrulayabilecek bağımsız veri sağlayıcılarından oluşan bir ağ arıyorduk.”

Bildirildiğine göre, en uygun çözüm olarak Chainlink’i seçmenin nedenleri fiyat doğruluğu, Merkeziyetsizleştirme, Güvenlik ve Chainlink ağının ölçeklenebilirliği idi.

Bu ortaklık, Chainlink’in Güney Kore’deki varlığını daha da derinleştirmeye hizmet edecek.

Mayıs ayında, Kore’nin internet devi Kakao’nun halka açık blok zinciri projesi Klaytn, Klatyns akıllı sözleşmelerinin blok zinciri dışındaki kaynaklarla bağlantı kurmasını ve gerçek dünya verileri ve sistemleriyle bağlantılı uygulamalar oluşturmasını sağlamak için Chainlink ile bir ortaklık duyurdu.

Güney Kore, kripto düzenlemelerini son zamanlarda artırıyor, ancak çeşitli endüstrilerde blockchain teknolojisinin kullanımını teşvik etmeye devam ediyor. Chainlink gibi Blockchain Oracles, bu pazarlarda genişlemeye benzersiz bir şekilde hazır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.970.30 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!