Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Tezos, XTZ’nin yazı yazarken hiçbir iyileşme belirtisi göstermemesiyle olumsuz yönde devam etti. Dalgalar Ağustos ayında güçlü kazanımlar elde etti, ancak basın zamanında kısa vadede ivme kaybetti ve ay boyunca genellikle güneye yöneldi. Zcash yükseliş sinyali verdi, ancak piyasa düşüşten önce sadece anlık olarak yükseldi.

İçerik Başlıkları gizle

Tezos [XTZ]

Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos, direnç seviyesini geçen hafta bir kez 2,56 dolar olarak test etti, ancak bundan sonra bu seviyeyi geçmesi pek olası değildi. Daha sonra XTZ destek bulmak için 2,24 $ ‘a düştü.

Yönlü Hareket Endeksi (DMI), ADX (sarı) 20’nin üzerine çıktıkça düşüş eğiliminin güçlendiğini gösterdi. XTZ’nin aşağı kaymaya devam etmesi muhtemeldir.

Tezos ayrıca bir ay boyunca daha düşük yüksekler ve daha düşük dipler kaydetti ve düşüş momentumunu durduracağına dair hiçbir işaret göstermedi. Kripto varlığı için sonraki destek seviyeleri 2 dolar ve 1.81 dolardı.

Dalgalar [WAVES]

Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

Bollinger Bantları fiyatı civarında daralırken, WAVES son birkaç gündür sorun yaşıyor. Bu gözlem sadece oynaklığın azaldığını değil, aynı zamanda bir konsolidasyon dönemini de gösterdi.

WAVES desteği 2,32 dolar seviyesinde. Genişleyen Bollinger Bantları ve ağır ticaret hacmi tarafından desteklenen bir kırılma, WAVES’in gelecekte hangi yöne gideceğine karar verecektir.

WAVES, yazı yazılırken 260 milyon dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’te 57. sırada yer aldı. Kripto varlığın 24 saatlik işlem hacmi, fiyatın 2.59 dolardan 3.11 dolara yükseldiği 13 Eylül’deki 114 milyon dolara kıyasla, son birkaç günde ortalama 40 milyon dolardı.

Zcash [ZEC]

Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Zcash, 4 saatlik grafikte beyaz trend çizgileriyle vurgulanan bir yükseliş eğilimi gösterdi. Momentum göstergesi (RSI) daha yüksek dipler oluştururken, fiyat daha düşük seviyeler oluşturdu. Ancak, mavi okun gösterdiği gibi fiyat 57,3 dolardan 59,3 dolara zayıf bir şekilde yükseldiğinden, bu fark zaten bozulmuş olabilir.

Farklılaşmanın yanı sıra, RSI artan düşüş baskısının resmini çizdi. Aslında, RSI geçen hafta 50’nin üzerine çıkmamıştı ve yazı yazıldığı sırada 40’lık bir düşüş görüyordu.