Tezos, Verge, Enjin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin Dominance, birkaç gün önce% 67.91’den% 64.94’e düştü ve grafiklere de düşmeye devam etti. Kripto merdiveninin daha aşağısında Tezos bir kırılma yaşayıp bir direnç seviyesini test ederken, Verge kazançlar bildirdi ve desteğe karşı bir direnç seviyesini çevirerek daha da yükselebileceğini gösterdi. Son olarak Enjin yükseliş ivmesine sahipti ancak düşüş eğilimi olup olmayacağı henüz belli değil.

Tezos [XTZ]

Tezos, Augur, Enjin Fiyat Analizi: 23 Kasım

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos, Eylül sonundan bu yana boğaları yerinde tutan 2,24 dolarlık direnç seviyesini geçti ve yeniden testi desteklemek için tersine çevirdi. İşlem hacmi ortalamanın oldukça üzerindeydi ve yasal bir kırılmaya işaret etti.

RSI daha düşük bir tepe oluşturuyor gibi görünüyordu ve önümüzdeki birkaç saat içinde düşüş eğilimi gösterebilir. Bu, Fiyatta ani bir düşüş anlamına gelmese de, Ayıların fiyatı biraz aşağı çekmek için girişimi 2.56 $ ‘dan ele geçirdiğini görebilirsiniz, bu da tüccarların kar edebileceğini görebilir.

Her iki senaryoda da, kısa vadede XTZ’nin görünümü yükseldi ve önümüzdeki günlerde 2,56 doları ve desteği aşması beklenebilir.

Önümüzdeki birkaç işlem seansında 2,4 doların altına kapanma olasılığı düşüktü, ancak uzun bir pozisyon için iyi bir giriş sunabilir.

VERGE (XVGUSDT)

Tezos, Augur, Enjin Fiyat Analizi: 23 Kasım

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

XVG, birkaç gün önce 0.0048 $ seviyesini geçti ve bir miktar istikrarsızlık gördü ve ardından düşüş mumundaki tek bir işlem seansında% 8’lik bir kayıp kaydetmek için fiyatı 0.0045 $ ‘a düşürdü.

Ancak, XVG 50 SMA’da (sarı) destek buldu ve boğalar fiyatı 0,0048 doların üzerine çıkardı. Stokastik RSI henüz XVG için aşırı alım göstermedi, bu nedenle yükseliş ivmesi fiyatı daha da kuzeye itebilir.

20 SMA (beyaz), fiyattaki son artışı vurgulamak için 50 SMA’nın üzerine çıktı. 0,005 dolar geçmişte bir likidite cebi olmuştur ve tedarik bölgesi olarak hizmet edebilir.

0,005 doların üzerine kapanması, XVG’nin yükseliş trendine devam ettiğini görebilir.

Enjin Coin (ENJ)

Tezos, Augur, Enjin Fiyat Analizi: 23 Kasım

Kaynak: TradingView’de ENJ / USDT

Enjin, son birkaç günde kazançlar kaydetti, ancak OBV, satış hacminin satın alma hacminden çok daha ağır bastığını vurguladı. Momentum ayılar lehine kalırken, satıcılar 0,154 dolarlık direnci kırma girişimlerini bastırabilir.

Fiyat ile OBV arasındaki bu fark, önümüzdeki günlerde 0.141 $ ve 0.131 $ desteklerine yol açabilecek bir fiyat düzeltmesi görebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.296,62 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!