Tezos, Ontoloji, Enjin Fiyat Analizi

Bitcoin’in yükselen piyasa hakimiyeti, Altcoin piyasası için USDT’ye karşı potansiyel bir sorun anlamına geliyordu, Alts BTC’yi ezdi. Tezos, önemli bir destek seviyesinin altına düştü ve önümüzdeki günlerde daha fazla kayıp yaşayabilir. Ontology düşüş eğilimi gösterdi ve 0,42 dolar seviyesine ulaştı. Enjin 0,144 dolarlık dirence yaklaştı, ancak önümüzdeki günlerde 0,144 ile 0,132 dolar arasında dalgalanacak şekilde ayarlanabilir.

Tezos [XTZ]

Tezos, Ontology, Enjin Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

XTZ, bir hafta önce 2,24 dolarlık destek seviyesinin üzerinde işlem görüyordu, ancak o zamandan beri değerinin yaklaşık% 12’sini kaybetti. Fiyat, genellikle fiyat artışını önceki eğilim yönünde gören bir model olan simetrik bir üçgen oluşturdu. Bu, olumsuz bir hareketin muhtemel olduğu anlamına geliyordu.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX 20’nin üzerinde olduğu için XTZ için güçlü bir düşüş eğiliminin devam ettiğini gösterdi. Bir sonraki destek seviyesi XTZ için 1.8 $ idi.

Ontoloji [ONT]

Tezos, Ontology, Enjin Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

Kasım ayında meydana gelen düşük salınım için kullanılan Gann fanı, ONT için yatay destek ve direnç seviyelerini ve kesişen destek seviyelerini temsil etme konusunda oldukça iyi bir iş çıkardığı için ONT için liyakat sağladı.

Yazım sırasında, 8/1 fan hattı ve 0,48 dolarlık yatay direnç seviyesi ONT için güçlü bir izdiham yaşadı. RSI 50 civarındaydı ancak gizli bir düşüş eğilimi gösterdi.

Bu, ONT’nin 0.42 $ ‘lık destekle başka bir aşağı yönlü harekete hazır olduğunu gösterdi.

Motor [ENJ]

Tezos, Ontology, Enjin Fiyat Analizi: 27 Aralık

Kaynak: TradingView’de ENJ / USDT

ENJ, 0.144 $ direnç seviyesini birkaç kez test etmek için Kasım başında 0.113 $ ‘lık düşüşten toparlanırken, 0.132 $ seviyesi iki haftalık bir süre boyunca destek görevi gördü.

0,144 dolarlık direncin veya 0,132 dolarlık desteğin iki tarafını da kıramazsa, önümüzdeki günlerde ENJ için benzer bir senaryo geliştirilebilir.

OBV, son birkaç gün içinde herhangi bir farklılık göstermedi ve son zamanlarda ENJ üzerindeki satış baskısını vurguladı. MACD yükseliş eğilimi oluşturdu ve kısa vadeli güçlü yükseliş ivmesi göstermek için nötr çizgiye yaklaştı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!