Tezos, IOTA, VeChain Fiyat Analizi: 23 Mart

Bitcoin’in son fiyat düşüşü sayesinde, altcoin piyasasının çoğu yazı yazılırken kanıyordu. Bununla birlikte, Tezos’un beğenileri fiyat listelerinde dünyanın en büyük kripto para birimini takip ederken, IOTA ve VeChain gibi diğer altcoinler, bir düzeltme dalgasına rağmen grafiklerde yeni yüksekler kaydetmeye devam etti.

Tezos [XTZ]

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Son birkaç ayda CoinMarketCap, theta, FTX basında 35. sırada yer alan kripto para birimi Tezos, IOTA, VeChain ve Aave gibi altcoinler ile piyasa değeri açısından onu geride bırakarak sıralamalarda dramatik bir düşüş yaşadı. Bitcoin’in 60.000 $ ‘a yakın bir pozisyonu koruyamaması sayesinde, XTZ sadece 4 günde% 8.3 ve% 6.4 düştü. Aslında, bu korelasyon son zamanlarda yapılan bir fiyat analizinde vurgulanmıştır.

Tezos pazarındaki düşüş, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının üzerinde kalmaya devam ederken, teknik göstergelerinin gücü ile vurgulandı, Müthiş Osilatörün Histogramı ise negatif piyasa momentumunda bir artış gösterdi.

Altcoin son zamanlarda haberlerde yer aldı. Fransa’nın Groupe Casino’sunun Tezos tabanlı bir stabilcoin başlatacağını duyurdu.

IOTA

Altcoin piyasasının çoğunluğunun aksine, IOTA son zamanlarda grafiklerde yükseliyor ve kripto 2 günden kısa bir süre içinde neredeyse% 20 oranında yükseliyor. Aslında, altcoin en son Ocak ayı başlarında görülen seviyelerde bir kez daha işlem görüyordu. Dahası, IOTA’nın son fiyat hareketine ticaret hacminde önemli bir artış eşlik etti.

Söz konusu artışa rağmen, IOTA 2,25 $ ATH değerinde% 60’ın üzerinde kalıyor.

IOTA’nın göstergeleri altcoin’in yükselişini güvence altına alırken, Bollinger Bantları farklılığı fiyat oynaklığının bir dereceye kadar geleceğini öngörürken, Göreceli Güç Endeksi’nin aşırı alım bölgesinin hemen altında olduğu görüldü. Bununla birlikte, RSI’nin basın zamanında güneyi işaret ettiğini belirtmekte fayda var.

IOTA geçtiğimiz günlerde Nisan ayı için Chrysalis Network Migration’ı duyurdu.

VeChain [VET]

CoinMarketCap’te 18. sırada yer alan altcoin VeChain, yakın zamana kadar genel piyasa eğilimine çok aykırı bir fiyat hareketine dikkat çekti. Aslında, son 24 saatte düzeltmeler yapılmadan önce, VET, altcoin’in% 16 oranında yükseldiğini ve grafiklerde bir ATH’ye ulaştığını gören bir yükseliş trendinin sonundaydı.

Bununla birlikte, yazı yazılırken, altcoin yukarıda belirtilen ATH’den bu yana% 16,5’in üzerinde düştü ve amortisman ölçeği de kripto göstergeleri tarafından vurgulandı.

MACD çizgisinin histogramın altındaki Sinyal çizgisinden keskin bir şekilde ayrıldığı, Chaikin Para Akışı’nın dramatik bir şekilde sıfıra düştüğü gözlemlendi.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Tezos, IOTA, VeChain Fiyat Analizi: 23 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.