Tezos Fiyat Analizi: XTZ / USD

Tezos Fiyat Analizi XTZ USD Yükselen Takoz Modeli 4.0

Tezos, direnci 4,40 dolarda test etmek için hafta sonu fiyat hareketini 4,00 doların üzerine çıkarıyor.
Bir tersine çevirme süreci esas olarak kısa vadeli yükselen kama modelinin oluşumundan etkilenir.

Bazı altcoinler son birkaç hafta içinde inanılmaz derecede iyi performans gösteriyor. Jetonlar, yatırımcıların dikkatlerini Bitcoin’den bu küçüklere çeşitlendirdiğini gördü. coins. Bu, Chainlink’in Coinbase’de BTC’den daha fazla hacim çektiği Pazar günü yansıdı.

Tezos fiyat hareketi, son birkaç gündür etkileyici. Hafta sonu oturumu, 3,00 dolarlık desteğin üzerindeki istikrarla karakterize edildi. Daha yüksek düzeltme girişimleri, alıcıların yukarı doğru hareketten yararlanmak için akın ettiği XTZ için büyük bir kazançtı. 3.40 $, 3.80 $ ve 4.00 $ dahil olmak üzere birçok engel kırıldı.

XTZ / USD, devam eden geri çekilmeye başlamadan önce 4.40 $ ‘dan yeni aylık yüksek seviyelere yükseldi. Yazım sırasında, XTX / USD 4,15 dolardan işlem görüyor. Yükselen bir kama modelinin altında çalışan fiyatla birlikte, birkaç düşüş şamdanı basıldı.

İçerik Başlıkları gizle

XTZ / USD Tablosu

XTZ / USD fiyat tablosu

Tradingview tarafından XTZ / USD fiyatlandırma tablosu

Kama kalıpları, fiyat değişikliklerini belirlemede özellikle önemlidir. Örneğin, bir yükseliş kama paterni (XTZ / USD grafiğine benzer) sürekli bir yükseliş trendinden bir tersine dönüşü işaret ediyor. Ancak, tüccarlar bu modeli RSI, MACD ve hacim göstergesi gibi diğer göstergelerle ilişkili olarak kullanmalıdır.

Bu durumda, RSI şu anda orta hattı yeniden test eden keskin bir düzelme ile düşüş eğilimini doğruluyor. Orta hattın altında devam eden hareket, daha güçlü bir düşüşe işaret ediyor. Ortalama çizgiye doğru spirallenen aynı düşüş trendi MACD tarafından destekleniyor. Negatif bölgeye doğru bir kayma, boğaların fiyat üzerindeki artan etkisini vurgulayacaktır. Düşüşlerin ortasında, desteğin 4,00 $ (50 $ SMA), 100 $ SMA (3,84 $), 3,60 $ ve 3,40 $ olması bekleniyor.

Devamını oku: Cardano ve Tezos 10. Pozisyon için Rakip: ADA / USD İyileşmeye Yol Açıyor, Gözleri 0,1 Dolara Ayarla

Tezos Gün İçi Düzeyleri

Spot oranı: 4,15 $

Göreli değişim: -0.1044

Yüzde değişimi:% -2.45

Trend: Ayı

Hacim: Genişleyen

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.