Tezos Fiyat Analizi – Tezos Coin için önemli hedefler ve dirençler! »Coin Otağ

Consensus, Cryptocurrency piyasasının şu anda bir boğa piyasası olduğunu belirtiyor. Yine de Tezos, 13 Ağustos’tan bu yana% 58 düştü. Aslında, Kasım ayındaki en son fiyat rallisi sırasında, Crypto varlık, Anında direnç seviyesinin çok üzerinde konsolide etmeyi başaramadı. İlginç bir şekilde, böyle bir eğilim yalnızca son birkaç gün içinde kötüleşti.

Basın zamanında Tezos, kripto para birimi 1,41 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetti ve 1,86 dolar değerinde idi.

Tezos 12 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos için 12 saatlik grafik, Cryptocurrency fiyatının Son desteğin yakınında 1,78 $ ‘da konsolide olduğunu gösterdi. XTZ’nin bu aralığın altına en son düştüğü zaman Nisan 2020’ye kadar izlenebilir. Kırılma, Fiyat’ın azalan bir üçgen modelini geçip 2 $ aralığının altına düşmesinden sonra meydana geldi. Tezos için 50 Hareketli Ortalama Aralık başından bu yana güçlü bir genel direnç oldu ve XTZ üzerindeki baskısı azalmadan devam etti.

Yazıyı yazarken, önümüzdeki birkaç hafta içinde bir boğa koşusu ortaya çıksa bile, Tezos’un 2,42 doların üzerinde herhangi bir yüksekliğe ulaşması zor görünüyordu.

Pazar Gerekçesi

Kaynak; TradingView’de XTZ / USD

Piyasa göstergeleri düşüş eğilimi gösteriyordu, ancak bir veya iki tanesi değişim olasılığını gösterdi. Yayınlandığı sırada Stokastik RSI, göstergenin Aşırı Satım bölgesindeki konumu nedeniyle düşüş baskısı altındaydı. Aktivite düşük olsa da, aşırı alım pozisyonunun önümüzdeki birkaç hafta içinde yükselmesi kaçınılmazdır. Yoğunluk farklı olabilir, ancak baskı zamanı fiyat pozisyonundan bir miktar düzeltme beklenebilir.

EMA şeritleri, Düşüş eğilimini ortaya çıkarmak için Basın zamanında genişliyordu; Bu, yüksek satış baskısı nedeniyle fiyatın aşağı çekilebileceği gerçeği ışığında büyük endişe yaratan bir gözlemdir.

Son olarak, Momentum açısından hem ayılar hem de boğalar Tezos için radar altındaydı ve Müthiş Osilatör, Fiyat çizelgelerinde küçük kırmızı mumları vurguluyordu.

Sonuç

Tezos, önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyat artışı kaydedecek ancak 2,42 doları kırmak zor olacak. Bu fiyat aralığının altında en azından yıl sonuna kadar konsolidasyon beklenebilir.

Feragatname: Aşağıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Tezos (XTZ) fiyatı şu anda 2.06 dolar seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!