Tezos Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Kripto para piyasası, yol boyunca zirveler ve düşüşler oluşturuyor. Bitcoin’in değeri 42.000 dolardan düşerken, bu eğilimi altcoin piyasaları takip etti. Tezos’un değeri de bir dalga gibi hareket ediyor, anlık iniş çıkışlara tanık oluyor.

Kripto para biriminin yükselen fiyatına rağmen, kripto para yakın gelecekte bir düşüş görebilir ve madeni parayı kısaltmak için bir fırsat açabilir. XTZ’nin fiyatı yazı yazılırken 3,20 dolardı.

Tezos 4 saatlik grafik

Yukarıdaki Tezos tablosunda fiyatı yükseliyordu ve tüm görünür dirence dayanıyordu. Değer 2,45 doların altına düştükten sonra fiyat döndü ve yükseliş ivmesi ile yükselmeye başladı.

Fiyat 3,11 $ desteğinin üzerinde konsolide oluyor ve tüccarlar pozisyonlarını kısaltmaya hazırlanıyor olabilir.

Muhakeme

50 hareketli ortalama, fiyat çubuklarının altına inerken bu artışı gösteriyordu. Bu arada, piyasadaki oynaklık arttı ve Bollinger bantlarının ayrışmasına yansıdı. Oysa sinyal hattı fiyat çubuklarının altında kaldı ve fiyatın yukarı doğru hareket ettiğini gösterdi.

Göreceli Güç Endeksi, gösterge değerinin denge bölgesinden yükseldiğini gösterdi. Dijital varlığın fiyatı desteğin üzerine çıktıkça, fiyatın bir düşüşe şahit olma ihtimali var.

Müthiş Osilatör, momentumda bir düşüş olduğunu fark eder. Piyasada satış baskısı ortaya çıktıkça, ivme düştü ve trendin değişmesi için bir şans sağladı.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Giriş: 3,11 $
Stop-Loss: 3,27 $
Kar Al: 2.86 $
Ödül Riski: 1.48

Sonuç

Tezos pazarı yatay hareket ediyor ve satış baskısı artabilir. Baskı arttıkça, görünür bir satış olabilir ve tüccarlar dijital varlığın düşen fiyatından yararlanabilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!