Tezos, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 15 Eylül

Bitcoin, yazı yazılırken 10.350 dolara düşmeden önce kısa bir süre 10.450 dolara yükseldi. Ancak, kısa vadeli dalgalanmalar yatırımcıları bir dereceye kadar şaşırtmayabilir çünkü BTC, piyasanın en iyi performans gösteren varlıklarından biri olmaya devam ediyor.

Kripto para birimi merdiveninin daha da aşağısında, tüccarlar ve yatırımcılar bir sonraki büyük hareketinin yönünü yakalamak için kripto varlığını yakından izledikçe Tezos azalan piyasa oynaklığı sergiledi. Ancak Dogecoin, düşüş baskısı altında yenilmeye devam etti.

İçerik Başlıkları gizle

Tezos [XTZ]

Tezos, Basic Attention TokenDogecoin Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos, grafiklerde önemli düşüşler yayınladıktan sonra konsolidasyon aşamasındaydı. Aslında, kripto para birimi 2,4 dolara kadar düşmeden önce 4,49 dolara yükseldi. Grafiklerdeki bu tür bir konsolidasyon, düşüş trendinin sonunu işaret edebilir.

Ayrıca, Bollinger Bantlarının geçtiğimiz birkaç gün içinde XTZ fiyatı civarında yakınsadığı gözlemlendi. Sıkılaşmanın yanı sıra ticaret hacminde de düşüş eğilimi görüldü.

XTZ 2.57 $ değerindeydi ve 2.56 $ civarında bir destek seviyesine sahipti. Destek hattının üzerinde XTZ’nin konsolidasyonu, XTZ grafikte yukarı çıkma gücünü toplarken birkaç gün devam edebilir.

XTZ’nin bir satış baskısı dalgasıyla karşılaşması da mümkündür; Bu, fiyatın 2.24 $ ‘a yakın veya 1.81 $’ ın altındaki destek seviyesini ziyaret ettiğini görebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Tezos, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, Fibonacci Retracement aracının da vurguladığı gibi, Ağustos ayındaki yükselişinin% 78.6 geri çekilme seviyesinde dirençle karşılaştı.

Müthiş Osilatör çok zayıf düşüş ivmesi kaydetti. Ancak, göstergenin son birkaç gündür zayıf yükseliş momentumunu vurguladığı unutulmamalıdır.

Ergo, CMF’nin piyasaya artan sermaye girişinin altını çizmesi gerçeğiyle desteklenen bir şey, momemtum’da bir tersine dönme vakti gelebileceği tartışılabilir. Alıcının ilgisi BAT’ı çizelgelerde yukarı çekebilir. Son birkaç hafta içinde, BAT yerel zirvelere ulaştıktan sonra, CMF büyük ölçüde sarı ile işaretlenmiş nötr bölgede kaldı.

Dogecoin [DOGE]

Tezos, BAT, Dogecoin Fiyat Analizi: 14 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Dogecoin, CoinMarketCap’in listelerinde 347 milyon dolarlık piyasa değeri ile 49. sırada yer aldı. Aslında, kripto para birimi Temmuz ayındaki destansı pompasından bu yana düşüş eğilimi gösteriyor. Daha kısa bir zaman diliminde bile, DOGE daha yüksek dipler koymakta zorlandı.

Yazma sırasında, RSI, bir ay boyunca 50’nin nötr değerini ikna edici bir şekilde aşamayan 43’teydi. Bu, Dogecoin piyasasındaki kalıcı düşüş trendinin bir başka kanıtıydı.

DOGE için bir sonraki destek seviyesi 0,0026 ABD dolarıdır.