Tezos, Augur, Verge Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin Hakimiyeti, Basın zamanında% 62.87’de sabit kaldı, ancak Ethereum, 550 doların üzerine çıktıktan sonra Altcoin piyasasındaki boğalara biraz cesaret verdi. Tezos ve Augur son zamanlarda kısa vadeli bir yükseliş ivmesi kaydetmiş olsa da, Verge henüz ikisini de görmedi. alıcı veya satıcı tarafı inisiyatif alır ve piyasaya yön verir.

Tezos [XTZ]

Tezos, Augur, Verge Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Magnificent Oscillator tarafından gösterildiği gibi, XTZ düşüş eğilimi gösteren bir ikiz tepe kurulumu oluşturdu. Ardından fiyat% 4.45 düşüşle 2.31 dolara geriledi.

2.4 ve 2.45 dolar arasındaki bölge, geçmişte XTZ için bir likidite cebi olmuş ve aynı zamanda son birkaç gün içinde fiyata bir miktar direnç sunmuştur. 2,45 dolara yakın bir mum, XTZ’nin yakın vadede 2,56 dolarlık direnç seviyesini test ettiğini görebilir.

Augur [REP]

Tezos, Augur, Verge Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de REP / USDT

Saatlik grafiklerde, Bollinger Bantları fiyat civarında sıkışıktı, bu da REP için düşük volatilite ve konsolidasyon dönemine işaret ediyor.

RSI, Cryptocurrency’in son zamanlarda 13.6 $ ‘a düştüğünden beri yavaş kazançları yansıtıyor.

REP için direnç seviyesi 15.79 dolardı ve destek 14.6 dolardı. Ortalamanın üzerinde işlem hacmi tarafından desteklenen bir kırılma, boğaların yanında Pazara girmek için bir sinyal olabilir.

VERGE [XVG]

Tezos, Augur, Verge Fiyat Analizi: 30 Kasım

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

XVG için kısa vadeli momentum nötrdü. MACD ve Signal hattı neredeyse örtüşüyordu ve son birkaç saattir.

OBV ayrıca yükselen bir alış veya satış tarafı göstermedi. Geçtiğimiz birkaç saattir dengede durdular ve XVG piyasa katılımcıları kenarda oturmuş, fiyatı her iki yönde de canlandıracak bir katalizör bekliyor gibiydi.

XVG’nin direnç seviyesi 0,0073 dolar ve desteği 0,0064 dolardı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.339,97 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!