Tez, Neo, Aave Fiyat Analizi »Para Odası

Crypto Korku ve Açgözlülük Endeksi gün boyunca 95’te kalırken, Bitcoin baskı anında 19.241 $ ‘dan işlem görüyordu. Tezos henüz doğrulanmamış bir yükseliş eğilimi modeli oluşturduğu için Neo’nun bir destek seviyesine dönmesi muhtemeldi. Son olarak, Aave yükselen bir kanalda işlem görüyordu ve kanalın altındaki kapanış önümüzdeki günlerde 74 dolarlık destek seviyesine yol açabilir.

Tezos [XTZ]

Tezos, Neo, Aave Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

XTZ, Kırılma yönü henüz doğrulanmamış olmasına rağmen, Azalan bir üçgen oluşturdu. OBV, artan satın alma hacmini vurgulamak için bir dizi yüksek düşüş yarattı.

Bu, Breakout’un kuzeye gidebileceğinin bir göstergesiydi, ancak 2.56 $ direnç seviyesine geçmeden önce 2.2 $ ‘a düşüş hala mümkündü. Breakout için daha muhafazakar bir hedef 2,45 dolar olacaktır.

2,1 doların altındaki bir kapanış, Bulls’un çekiş gücünü kaybettiğini ve yükseliş eğilimi fikrinin geçersiz olacağını gösteriyor.

Neo [NEO]

Tezos, Neo, Aave Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de NEO / USDT

NEO, Sol zirvenin sağdan çok daha fazla işlem hacmi gördüğü bir Adam ve Adam çift tepe yarattı. Bununla birlikte, Valley tabanının altındaki kapanışa rağmen, Price hala tersine döndü ve zayıf bir yukarı sıçrama yaptı.

Bu, Bitcoin ve Ethereum’un aynı zamanda piyasadaki pozitif performansına bağlanabilir ve bu da muhtemelen NEO’nun hareketini etkiledi.

Aslında, NEO’nun tersine dönmesi için çifte zirveden önce çok az artış oldu.

Son olarak, RSI yazı yazılırken nötr bir ivme gösterdi, ancak düşüş eğiliminin 50 bölgeyi direnç olarak test ettikten sonra da devam ettiğini gösteren düşüş bölgesine doğru ilerliyordu. Önümüzdeki birkaç gün içinde herhangi bir güçlü Bitcoin hareketi engellenirse, NEO’nun 16.6 $ destek seviyesini test etmek için alçalması muhtemel görünüyordu.

Aave [AAVE]

Tezos, Neo, Aave Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView AAVE / USDT

Bir hafta önce AAVE tarafından yaratılan tersine çevrilmiş bir fincan ve tutamak fikri, 60 $ seviyesinin üzerinde açıklanan güçlü kazançlarla kısa sürede geçersiz hale geldi. Yazım sırasında 87 dolardan işlem görüyordu, altı günde etkileyici bir% 44 kazanç sağladı.

AAVE yükselen bir kanalda işlem görüyordu ve fiyat, Kanalın alt sınırını destek olarak test etti. MACD sıfırın oldukça üzerindeydi, ancak düşüş eğilimi gösterdi.

Kanalın altında bir kapanış, AAVE’nin 74 dolarlık destek seviyesini tekrar ziyaret ettiğini görebilir.

Birkaç gün önce piyasaya sürülen Aave Protokolü V2’nin haberi, fiyatların yükseldiğini gördü ve boğalar, 100 dolarlık bölgenin bir olasılık olmasıyla fiyatları daha da itebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.366,49 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!