Temel Sinyal? »Coin Otağ

AAVE’nin piyasa değeri 4,36 Milyar Dolardır. Varlığın fiyatı son 24 saatte% 4,74 arttı ve TVL yaklaşık% 5 yükseldi. AAVE, bir haftadan uzun süredir 320 ile 391 $ arasında seyrediyor. Perakende tüccarlar, AAVE’nin düşmesini ve kısa pozisyonlar açmasını ve Şubat sonunda fiyat seviyesinde 311 $ civarında bir düşüş bekliyor.

Bununla birlikte, bloktan alınan verilere dayalı zincir içi analiz yükselişte gibi görünüyor; Geçen hafta, AAVE ağında 844 Milyon $ değerinde büyük işlemler gerçekleşti. Bu, kısmen Lend’in AAVE’ye geçişinden ve kısmen de yüksek konsantrasyon olan büyük cüzdan HODLer’larının% 88’inden kaynaklanıyor olabilir.

Büyük işlemlerin yoğunluğu ve hacmi, fiyatın tekrar 450 dolara yükselebileceğini gösteriyor (30 gün öncesinden). 2,6 Milyon $ değerinde 7719’dan fazla AAVE bilinmeyen bir cüzdandan Binance’e transfer edildi ve bu, AAVE ağındaki birçok önemli işlemden biri.

Büyük cüzdanlardaki yoğunlaşma, likidite yüksek kalırsa, fiyatın önümüzdeki hafta yerel bir zirveye çıkması için ideal bir arz sıkıntısı anlatısı sunmuş olabilir. Eksiklik, fiyatın fiyat tablosuna göre en yakın direnç seviyesini geçmesine yardımcı olabilir.

AAVE'nin fiyatı önümüzdeki hafta neden 450 doları bulabilir?

AAVE’ye en yüksek hacme katkıda bulunan piyasalar Binance, Huobi ve OKEx üzerindeki AAVE / USDT’dir. Bu piyasalarda, AAVE’ye olan talep arttı ve likidite gelişti, böylece satış baskısı azaldı. 100.000 $ ‘dan fazla olan alım satımların borsalarda% 6’nın üzerinde düşmesine rağmen, perakende tüccarlar tarafından daha fazla alım satım var.

AAVE HODLers’ın neredeyse yarısı mevcut fiyat seviyelerinde karlı olduğundan, yerel bir zirveye ulaşmak% 60’tan fazla kârlı hale getirebilir.

İş dünyasındaki mevcut vızıltı, daha fazla teknik gelişme beklentisinden kaynaklanıyor. AAVE topluluğu geçen hafta 5,6 Milyar $ ‘ın üzerinde likidite üretti ve bu, AAVE’nin son iki hafta içindeki fiyatındaki en önemli faktörlerden biri.

AAVE'nin fiyatı önümüzdeki hafta neden 450 doları bulabilir?

AAVE’nin likiditesine% 0,09 oranındaki flaş kredi mevduatı% 77’nin üzerinde katkı sağladı. Geçtiğimiz iki hafta boyunca, yüksek borçlanma hacmi tutarlı oldu ve ücretlere 78000 $ ‘ın üzerinde katkıda bulundu. AMM’nin bu hafta piyasaya sürülmesiyle birlikte 1,1 Milyon $ likidite oldu ve bu borsalardaki likiditeyi artırarak fiyatın 329 $ seviyesini aşmasına izin verdi. Mevcut fiyat eğilimi ve işlem hacmine bağlı olarak, varlığın önümüzdeki hafta 450 doların üzerinde yerel zirveye ulaşması bekleniyor.

AAVE fiyatı şu anda 345,22 $ seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!