Temel Destek ve Direnç Bölgeleri nelerdir? Pazar trendleri nasıl? • Madeni Para Otag’ı

Piyasa oldukça değişken olduğundan son 12 saat birçok tüccar için korkunçtu. Toplam piyasa değeri açısından, coins Yazma sırasında %7,8 düşen XRP, Dogecoin ve MATIC gibi sırasıyla %9,91, %8,63 ve %7,5 kaybetti. SEC’in yönetici direktörü Hester Peirce Ripple Kendisiyle ilgili açıklamaları haber kanallarında ve menajerinde yer aldı. Ripple hakkında; “XRP mutlaka bir menkul kıymet değildir” diye açıkladı.

XRP Fiyat Analizi

madeni para etiketi

XRP, yazı yazılırken 0,623 dolardan işlem görüyordu ve 2 aylık 0,697 dolar destek seviyesinin altına düştüğü için yatırımcılar sert bir darbe aldı. Göreceli Güç Endeksi (RSI), sabahın erken saatlerinden beri aşırı satım bölgesine doğru düşüşünü sürdürüyor. Ripple Bir süredir satış baskısı vardı.

Beyaz alanla gösterdiğimiz alan mum göstergesinin üzerinde olduğu için Parabolik SAR’a göre düşüş trendinin başladığı bilgisi edinildik. Diğer göstergelere göre Ripple Tarafsız bir durumda olduğu için ticaret açmak için acele edilmemesi ve düşüş hareketinin sona ermesi beklenebilir.

Göstergeler hala negatif olsa da, tüccarlar tarafından 0,64 dolar destek bölgesinde bir mum kapanışı bekleniyor.

Dogecoin [ DOGE ] Fiyat Analizi

Dogecoin

Dogecoin, 24 saat önce 0.285 dolarlık desteği kırarak bir düşüş trendi başlattı. Piyasadaki mevcut keskin düşüş sırasında Dogecoin %36 düşüşle en çok etkilenen altcoinlerden biri haline geldi, bu düşüşe rağmen Dogecoin direnç alanını 0,24 dolar seviyesinde kırarak o alanı desteğe çevirmek istiyor gibi görünüyordu. Chaikin Money Flow’un verilerine göre Dogecoin’den büyük miktarda para çıkışı olduğu gözlemlendi.

Göstergeler yatırımcılara Dogecoin için düşüş hareketinin henüz bitmediğini açıklıyordu.

Dogecoin’in tekrar yükseliş hareketi başlatmak için 0.24 $ seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor.

MATIC Fiyat Analizi

matic coinotag

Piyasada sert bir düşüş gözlemlendiğinde bu düşüşe en dayanıklı olan Matic oldu. Düşüş sırasında Bitcoin ile sert satışlara maruz kalan Matic, yazı yazılırken 1,15 dolardan işlem görüyor. Göstergelere göre, MATIC hala negatif. MACD kırmızı mumlarını sürdürürken, RSI düşüşe tepki olarak orta banda kadar yükselmiş görünüyor.

MACD bize düşüş hareketinin henüz bitmediğini gösteriyor. Yazının yazıldığı sırada 1.15 dolar seviyesinde olan Matic’in destek bölgesi olarak Bolinger Bantlarını takip ettiği görülüyor.

Ani bir oynaklık olmazsa, Matic aktif direnç ve destek seviyesi içinde kendini konsolide etmeye devam edebilir.

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0.177343 dolar civarında alıcı buluyor.