Sushi ve Aave Gibi DeFi Tokenları Altcoin Rallisine Önderlik Edebilir! »Coin Otağ

Altcoin piyasa değeri tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı ve bu, DeFi tokenlerinin yeniden dirilişini ve DeFi liderliğindeki bir altcoin rallisini düşünmek için doğru zaman. Mevcut altcoin piyasası döngüsel ise, altcoinler geri dönüş yapar ve DeFi tokenleri tarafından yönetilen bir fiyat rallisi başlatır. Mevcut piyasa döngüsünde, altcoinler Bitcoin’den daha hızlı hareket ediyor ve perakende tüccarlara çift haneli getiri sağlıyor.

USDC, BUSD ve SUSHI gibi çoğu altcoin ve stablecoin için, takas, Glassnode’un verilerine göre aylık en düşük seviyeye ulaştı. Likidite düşük olduğundan, düşük volatilite vardır, ancak bu, altcoinleri aykırı değerlere göre istiflemek için en iyi zamandır. Bir altcoin için işlem hacmi artıyorsa ve likidite düşükse, satış baskısı muhtemelen azalacak ve kısa vadede fiyat artacaktır. Şu anda SUSHI, AAVE ve ETH’de satın alma baskısı artıyor. Daha yüksek satın alma baskısı, yükselen bir fiyata ve kısa vadede bir artışa eşdeğerdir.

Bitcoin, yeni ATH’sini gönderdiği için yanlamasına işlem yapıyorsa, DeFi tokenleri altcoin rallisine liderlik edebilir ve Ethereum, bir sonraki yükseltme yakında başlayacağı için yakından takip edecektir. Ethereum’un madencilik zorluğu dün Glassnode’dan gelen verilere göre bir ATH’ye ulaştı ve geçmişte bu, altcoin fiyatında yaklaşan bir sıçrama ile karşılandı.

Grafiklerde bir altcoin rallisi var mı?

Piyasa döngüsünün şu anki aşamasında biriken perakende tüccarların önümüzdeki hafta gerçekleşmemiş karlar ayırma fırsatları görmesi muhtemeldir. Geleneksel olarak Ethereum ralliyi yönetti, ancak DeFi tokenleri çift haneli geri dönüşler sunuyor ve perakende ve HODLers portföyleri DeFi tokenleri ve büyük altcoinler karışımı ile daha karlı.

Bitcoin’in menzile bağlı fiyat hareketi, 63000 $ seviyesini geçme ve S2F ve S2Fx modelleri tarafından belirlenen hedefe ulaşma potansiyelini sınırladı. Aynı zamanda, altcoinlere yatırım girişi ve Bitcoin’ler düştü. Arz anlatısı sıkıntısı artıyor, ancak bu, altcoin ticareti yapan perakende tüccarlar için daha karlı çünkü kârların dalgalanması, spot borsalardaki likiditeden ziyade hacme bağlı. Bitcoin durumunda durum tam tersidir. Bununla birlikte, bir altcoin rallisinin önümüzdeki 30 gün içinde borsalardaki tüccarların portföy getirilerini değiştirmesi muhtemeldir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!