Stellar Lumens, Waves, Compound Fiyat Analizi

Altcoin piyasası, kısa vadeli bir yükseliş görünümüne dikkat çeken birçok Altcoin ile son kayıplarından biraz kurtuldu. Stellar Lumens, 0.156 $ seviyesinin üzerine çıkmaya hazır görünüyordu, ancak Waves, son birkaç hafta içinde tutarlı satış baskısı kaydettiği için direnç seviyesini kıramadı. Son olarak, Bileşik son kayıplarından geri dönüyor gibiydi.

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, Waves, Bileşik Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

XLM, son birkaç günde işlem hacminin düştüğü grafiklerde simetrik bir üçgen modeli (mavi) oluşturdu. 0.156 $ ‘dan% 50 Fibonacci düzelme seviyesinin ve 0.138 $’ dan% 61.8 geri çekilme seviyesinin güçlü direnç ve destek seviyeleri olarak hareket etmesi beklenebilir.

MACD, sıfır çizgisinin altında hareket ediyordu ve son birkaç gündür XLM için ivme kaybetti, yükseliş eğilimi oluşturdu ve aynı olasılıkla yükseldi.

Her iki seviyenin üzerinde, artan işlem hacmi ile desteklenen kapanış işlem seansı, XLM için bir sonraki hareketin yönünü muhtemelen belirleyecektir.

DALGALAR

Stellar Lumens, Waves, Bileşik Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

Geçen hafta WAVES, ayılar karşısında 6.6 $ seviyesini kaybetti, 5.6 $ bölgesinden keskin bir şekilde sıçradı ve iğneli mumları 6.6 $ seviyesine fırlattı.

Fiyat durdu ve bir direnç olarak test etmek için seviyenin altına düştü. Ayrıca OBV, geçtiğimiz üç hafta içinde WAVES’in ardındaki tutarlı satış hacmini vurguladı.

Son olarak, Stokastik RSI önümüzdeki birkaç saat içinde aşırı alım bölgesine tırmanabilir ve aynı zamanda, alıcı ilgisinin devam etmemesi muhtemelen fiyatta bir düşüşe işaret edebilir.

Bileşik [COMP]

Stellar Lumens, Waves, Bileşik Fiyat Analizi: 28 Aralık

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

COMP, yazmadan birkaç saat önce fiyat ve momentum arasında gizli bir düşüş sapması kaydetti ve ardından değerinin% 5,8’ini kaybetti. Ancak, 140 dolarlık direnci bir kez daha test etmek için hızla toparlandı.

RSI, altından iki hafta sonra nötr 50 çizgisinin üzerine çıktı ve aynı şeyi tekrar test etmek, sonraki yükseliş eğiliminin kısa vadeli doğasının altını çizebilir.

Ticaret hacmi son birkaç haftadır mükemmel olmadığı için piyasanın bir sonraki büyük hamlesine hazırlandığını gösterdi.

Güçlü hacim tarafından desteklenen 140 doların üzerindeki bir ticaret seansı, yükselen bir ETH’den sonra Alts’ın arkasındaki yükseliş hissinin ışığında COMP için bir ralli tetikleyebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 26.704.00 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!