Stellar Lumens, Tron, Algor ve Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin 40.000 $ seviyesinden düştükten sonra, daha geniş bir piyasa ralli yavaşladı ve altcoinler grafiklerde karışık hareketler gördü. Benzer şekilde, XLM, TRX ve ALGO, yazı yazılırken konsolidasyon aşamasındaydı.

Stellar Lumens [XLM]

Kaynak: XLM / USD, TradingView

Satıcılar piyasanın kontrolünü ele geçirmeye çalışırken XLM grafiklerde 0,416 dolara çıktı. Basında, XLM son 24 saatte yaklaşık% 2 düşüşle 0,31 dolardan işlem gördü. Şu anda XLM, 0,3777 ile 0,281 $ arasında konsolidasyon yapıyor ve bu konsolidasyon kısa vadede devam edebilir.

Müthiş Osilatör, kırmızı çubuklar dengeye doğru ilerledikçe düşüş momentumunun azaldığını gösterdi ve 0,291 $ ‘lık desteğin yakın gelecekte fiyatları tutabileceğini düşündürdü.

Bollinger Bantları, bantlar birbirine yaklaştıkça fiyat oynaklığının azaldığını belirtti. Şamdanlar üst bantta işlem yaptıktan sonra aşağı hareket etse de, tersine dönme meydana gelmesine gerek yoktur ve fiyatlar önümüzdeki birkaç seansta sinyal çizgisine yakın işlem görebilir.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD, TradingView

Son birkaç işlem seansı, 0,029 $ seviyesinin fiyatlar için destek sunduğunu gördü, ancak kazançlar 0,031 $ dirençle sınırlandı. Göstergeler, TRX’in ilerlemesi için bir miktar yana doğru hareket gösterdiğinden, fiyatları bu belirtilen kanaldan yukarı çekmek için daha geniş bir piyasa rallisinden destek alınması gerekebilir.

Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgedeydi ancak grafiklerde aşağıyı gösteriyordu. Aşırı satım bölgesine doğru bir hareket, fiyatların düştüğünü görebilir ve bir sonraki destek seviyesi 0.027 $ ‘da test edilebilir.

Öte yandan, Chaikin Para Akışı denge noktasının hemen üzerindeydi ve sermaye girişlerinin fiyatları şimdilik ayakta tutabileceğini ve grafiklerde güneye doğru bir hareketi önleyebileceğini gösterdi.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD, TradingView

Muadilleri TRX ve XLM’ye benzer şekilde, ALGO baskı sırasında yana doğru hareket ediyordu. Alıcılar, fiyatların 0.426 $ ‘ın altına düşmesini önlerken, satıcılar 0.475 $’ ın üzerine çıkmasını engelledi. Daha geniş pazardaki kesin bir hareket, ALGO’nun listelerde nerede yer alabileceğini belirleyebilir, ancak şimdilik konsolidasyon fiyatları mevcut kanallarında kalabilir.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinden nötr bölgeye doğru yükseliyordu, bu da endeksin aşırı alım bölgesine doğru hareket etmesi halinde 0,475 $ direncinin kırılabileceğini gösteriyor.

Ancak MACD piyasanın hala düşüş eğiliminde olduğunu gösterdiği için önümüzdeki birkaç işlem seansında bu kadar sert bir hareket olasılığı düşük. Hızlı hareket eden hat sinyal hattını yakalamak istese de yükseliş trendi kesin değildi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 41.110.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!