Stellar Lumens, Synthetix, Nano Fiyat Analizi »Para Odası

Stellar Lumens, Kasım ayındaki güçlü performansının ardından bir konsolidasyon aşamasındaydı. Kısa vadede, herhangi bir ivme kaybetmedi ve 0.172 $ ‘lık desteğin devam etmesi bekleniyor. Synthetix’in çizelgeleri düşüş eğilimi gösterdi, ancak boğalar küçük bir düşüşün ardından kontrolü geri alabilir. Nano, Kasım ayının sonundan itibaren bazı kazançlar elde etti ve 1 $ seviyesini bir kez daha test edebilir.

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, Synthetix, Nano Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

XLM, Kasım ayında bir hafta içinde yaklaşık% 180 kazanç açıkladıktan sonra Aralık, XLM için şimdiye kadar sessiz bir ay oldu. O zamanlar bir konsolidasyon aşamasındaydı. Yazım sırasında, Aralığın üst ve alt sınırları sırasıyla 0,21 dolar ve 0,16 dolardı. 0,172 dolar ve 0,18 dolarlık destek seviyeleri dikkate değer görünüyordu.

Her iki seviyenin dışında bir hareket, bir kırılmanın göstergesi olmalıdır. Ancak kısa vadede, XLM her iki yönde de fazla ivme göstermedi.

Synthetix [SNX]

Stellar Lumens, Synthetix, Nano Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

SNX, Fiyat ve momentum arasındaki düşüş farkını vurguladı ve 6.46 $ direnç seviyesini test ettikten sonra% 5 düşüşle 6.1 $ ‘a düştü.

Son işlem seansında, Sapmanın ardından kayıplardan kurtulmuş görünüyordu. Fiyat düştüğünde düşük işlem hacmi ile birleştiğinde, Fiyat önceki yükseliş trendini sürdürmek ve 6,46 $ direnç seviyesini geçmek üzere olabilir.

Nano [NANO]

Stellar Lumens, Synthetix, Nano Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kaynak: TradingView’de NANO / USDT

NANO da geçtiğimiz haftalarda XLM’ye benzer bir fiyat hareketi gösterdi. Bununla birlikte, yazı yazılırken, NANO 1,17 $ ‘dan 1,07 $ destek seviyesine bir düşüş başlatıyordu.

Müthiş Osilatör, Düşüş eğilimi gösteren ikiz bir tepe oluştuğunu gösterdi. Fibonacci Retracement aracı, 1.03 $ ‘ın fiyatın sıçrayacağı bir seviye olabileceğini gösterdi.

1 doların altındaki bir hareket, düşüş hissinin yaygın olduğunu ve bu düşüş senaryosunda muhtemelen 0,94 dolara düşebileceğini gösteriyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!