Stellar Lumens, Synthetix, Loopring Fiyat Analizi

Synthetix ve Loopring, küçük düzeltmeler hareketlerini durdurmadan önce fiyat tablolarında dalgalanarak pazarın öncüleri Bitcoin ve Ethereum’un durumunu takip etti. Aksine, Stellar Lumens listelerde bir gün geçiriyordu ve kısa vadede daha fazla yükseliş bekleniyordu.

Stellar Lumens [XLM]

Kaynak: XLM / USD, TradingView

Stellar Lumens, Ukrayna hükümeti bir merkez bankası dijital para birimi oluşturmak için Stellar ağını seçtiğini duyurduğundan beri grafiklerde daha iyi performans gösteriyor. Chainalysis’in bir raporuna göre, sınır ötesi işlem platformu Stellar ve onun yerel belirteci Lumens, özellikle Ukrayna kripto para birimini benimsemede ilk üç ülke arasında olduğu için, bu düzenlemeden potansiyel olarak çok fazla etkilenebilir.

Anlaşma, XLM’yi son iki günde% 96’nın üzerine çıkardı ve fiyat 0,39 $ ‘a yükseldi. Göstergeler, güçlü satın alma davranışının fiyatı yakın gelecekte daha yeni seviyelere çekebileceğini gösterdi.

Müthiş Osilatörün Yeşil çubukları, yükseliş momentumunun arttığının bir işareti olarak dengenin üzerine çıkıyordu.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinde idi, ancak hafif bir düşüş kaydetti. Bu, fiyat aşırı satım bölgesine doğru hareket ederse bir düzeltmenin XLM’yi vurabileceğini öne sürdü. 0,176 $ ‘lık destek, fiyat güneye doğru hareket ederse biraz rahatlama sağlayabilir.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

SNX, kripto para birimi 13,7 dolardan işlem gördükten sonra dün rekor seviyelere ulaştı. Muhtemelen Ethereum’un son fiyat artışıyla desteklenen SNX, satın alma baskısının fiyatları artırmasından bu yana son üç gündür istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yazım sırasında SNX, 13.41 $ direncinin yakınında işlem görüyordu ve göstergeler kripto varlığı için bazı yatay hareketler gösteriyordu.

MACD hızlı hareket eden hat, sinyal hattına doğru hafif bir düşüş kaydetti. Çubuklar sıfıra düştükçe histogram da yükseliş hareketinde bir düşüş kaydetti.

Chaikin Para Akışı, son birkaç seansa kıyasla sermaye girişlerinde bir düşüş olduğunu vurguladı.

Döngü halkası [LRC]

Kaynak: LRC / USD, TradingView

Loopring’in fiyatı, piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum ile birlikte yılın başında yükseldi ve son birkaç alım satım seansındaki grafiklerde küçük bir düzelme oldu. Satıcılar fiyatları kontrol etmeye çalışırken kripto fiyatı 0,579 $ ‘lık direnci test ettikten sonra durdu ve düştü. İleriye gidersek, satış baskısı fiyatlar üzerinde bir engel olmaya devam ederse, fiyat 0,342 dolarlık desteğe doğru hareket edebilir.

Bollinger Bantları göstergesi, LRC fiyatında yüksek derecede oynaklık olduğunu gösterdi. Şamdanlar birkaç seans önce üst bantta işlem görse de, fiyatlar orta bandın altında işlem yapana kadar bir tersine dönüş gerçekleşmeyebilir.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri mum çubuklarına yerleştirildi ve bu da fiyatların gerçekte düştüğünü gösteriyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!