Stellar Lumens, SUSHI, Qtum, THETA Fiyat Analizi: 24 Mart

Stellar Lumens, düşük volatilite ile 0,40 ila 0,38 dolar arasında hareket ediyor gibi görünüyordu. Boğalar 19.2 $ seviyesini tekrar yakalayabilirse, SUSHI düşüş trendini tersine çevirebilir. Son olarak, THETA, Qtum’un 7,39 $ ‘lık direnci test etmesiyle rekor seviyelerden düşebilir.

Stellar Lumens Fiyat Analizi

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Stellar Lumens 0,354 $ desteğine doğru gerilediğinden bu yana durgun bir piyasayı yansıtan kayıplar ay boyunca% 14 idi. Bollinger Bands, fiyat ticaretinin 0,40 ila 0,38 dolar arasındaki düşük oynaklığını vurguladı. Kanalın her iki tarafında da patlamalar görülse de, diğer taraf bunu reddetmekte gecikmedi. Aslında, düşük volatilite, özellikle şamdanlar 200-SMA’nın (yeşil) altına düştükçe, büyük fiyat değişikliklerine izin verilmedi.

Bu arada, ADX Göstergesi, piyasada zayıf bir eğilim olduğunu düşündüren 14 okuma kaydetti. 24 saatlik işlem hacmindeki artış, gelen yükseliş hareketinin ilk sinyali olacak.

SushiSwap Fiyat Analizi

Şimdiye kadar 2021’in en iyi performans göstericilerinden biri olan SUSHI, rekor seviyelerden biraz yorgunluk gösterdi. Fiyat 23,4 dolardan 16,1 dolara rekor seviyenin altına düştükten sonra 4 saatlik grafikte düşüş trendi görüldü. Bununla birlikte, son birkaç seansta basın, saatlik desteği ek kayıpları ve yükseliş hareketini yumuşattı.

Bir düşüş trendinin sonunu işaretlemek için boğaların birden fazla hedef üzerinde ölçeklenmesi gerekir. İlk hedef, genel dirence anında dayandı ve ikincisi 19,2 dolarlık üst tavana yerleştirildi. MACD’deki yükseliş geçişi, boğaların kısa vadeli hedeflerine ulaşmaları için bir basamak olabilir.

Stokastik RSI tarafsız bölgedeydi, ancak dengeden kuzeyi gösteriyordu.

Qtum Fiyat Analizi

Son 24 saatteki boğa fiyatı hareketi, Qtum’un genel direncini 7,39 $ seviyesinde test ettiğini gördü. Artış, 600 milyon $ ‘ın üzerindeki işlem hacimlerindeki satın alımla da desteklendi. Güçlü hacimler, fiyatın grafiklerde dağılmasına ve en son 40 gün önce görülen bir bölgeye girmesine izin verecektir.

RSI, aşırı alım bölgesinde henüz devrilme noktasına ulaşmamıştı ve yörüngesi, kripto varlığı için ek kazançların sinyalini verdi. Basın saati direncinin üzerinde bir kırılma, muhtemelen fiyatın 8 dolara yükseleceğini görecek. Ancak, bu güçlü bir yükseliş ivmesi gerektirebilir ve Muhteşem Osilatör, yarım çizginin üzerindeki yükselişini sürdürmelidir.

THETA Fiyat Analizi

2021’in ilk üç ayında elde edilen kazançlar, THETA’nın kripto sıralamasından ilk 10’a sıçradığı için% 600’ün üzerindeydi. 14,1 Milyar Dolarlık piyasa değeri ile yazım sırasında dokuzuncu sırada yer alan THETA, rekor seviyenin üzerinde işlem görüyordu. 14 dolar.

Bununla birlikte, zincir üzerindeki ölçümler, pazarındaki doygun koşullara işaret etti. RSI, endeksin ters yönde olduğunu gören yüksek bir alıcı yoğunluğu gösterdi. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine çıkmaya devam etti, ancak histogram zayıflayan momentuma dikkat çekti. 13 $ veya hatta 12 $ ‘da bir geri çekilme mümkündü ve istikrar önümüzdeki seanslarda daha fazla kazanca yol açacaktı.

THETA gibi NFT’lerin popülaritesindeki son artışı kaçırmak zor olsa da, Bitcoin ve Ethereum ile Token satın alanlar vergilendirilebilir.

Qq

Stellar Lumens, SUSHI, Qtum, THETA Fiyat Analizi: 24 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.