Stellar Lumens, Polkadot, Durum Fiyat Analizi »Para Odası

Stellar Lumens, Grafiklerdeki 0.172 $ seviyesinden kırılmadan önce bir konsolidasyon aşamasındaydı. Polkadot düşüş ivmesine sahipken ve 5 dolarlık destek seviyesini önümüzdeki günlerde ayılar karşısında kaybedebilirken, Status azalan bir üçgen oluşturdu ve önümüzdeki birkaç gün içinde bir kırılma bekledi.

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, Polkadot, Eyalet Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

XLM’nin arkasında zayıf düşüş ivmesi vardı ve seans başına düşük işlem hacmiyle azalan bir kanalda işlem görüyordu. Geçtiğimiz 24 saatte fiyatın destek olarak 0.172 $ seviyesini aştığı kaydedildi.

İşlem hacmi, Fiyatın bir sonraki yönü için iyi bir gösterge olmalıdır. Desteğin üzerine yakın bir mumla desteklenen ve gözle görülür şekilde daha yüksek bir hacimle desteklenen alçalan kanal, önümüzdeki günlerde XLM’de 0,2 $ ‘a bir artışa işaret edecek.

Desteğin altındaki bir yakınlık, Kanalın oyunda olduğunu onaylayacak ve fiyat 0,145 dolarlık destek seviyesine doğru ilerleyecektir.

Puantiye [DOT]

Stellar Lumens, Polkadot, Eyalet Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

Kasım ayının başından bu yana DOT için Sabit Aralık Hacim Profili kullanıldığında, bazı destek ve direnç seviyeleri vurgulandı. 5,2 – 5,3 Dolarlık bölge, iyi bir ticaret faaliyeti gördü ve önümüzdeki günlerde DOT için bir direnç bölgesi olarak hizmet edebilir.

Psikolojik 5 dolar seviyesinin de destek olarak hizmet etmesi beklenebilir. Ancak RSI, tarafsız 50 bölgesinin altına düştü ve düşüş eğiliminin oyunda olduğunu belirtmek için direnç olarak yeniden test edildi.

Bu nedenle, 5 doların altındaki bir kapanış oturumunda, DOT’un 4,8 dolarlık destek seviyesine düşmesi muhtemeldi.

Öte yandan Huobi Global, Polkadot sponsorluk programını duyurduktan sonra Polkadot ağının büyümesinde kilit bir oyuncu olmaya aktif bir ilgi gösterdi.

Durum [SNT]

Stellar Lumens, Polkadot, Eyalet Fiyat Analizi: 07 Aralık

Kaynak: TradingView’de SNT / USD

SNT azalan bir üçgen oluşturdu ve son birkaç gündeki düşük işlem hacmi, Modelin yanında bir kırılmanın yakın olduğunu gösterdi.

Bu model her iki yönde de bir kırılma görebilir, ancak grafikler baskı sırasında yukarı doğru eğiliyordu. Formasyonun dışındaki iyi işlem hacmi ile desteklenen güçlü bir hareket, Kırılma yönünü teyit edecek ve hareket yönünde bir kırılma hedefi 0,015 $ olacaktır.

Ayrıca, MACD çizgisi Grafiklerdeki Sinyal çizgisinin üzerinde geziniyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.193,70 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!