Stellar Lumens, Polkadot, Compound Fiyat Analizi

Piyasanın bazı büyük hacimli altcoinleri onlara düşüş eğilimi gösterdi. Stellar Lumens bir kez daha 0.156 $ seviyesinin altına düştü ve ayrıca 0.145 $ seviyesinde desteği kaybedebilir. Bileşik, son birkaç gündeki düşüş eğiliminin devam edeceğini belirtirken, Polkadot 5,4 dolarlık arz bölgesinden dirençle karşılaştı.

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, Polkadot, Bileşik Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Fibonacci geri çekilme seviyeleri, XLM’nin 0.233 $ ‘lık yerel yüksek seviyelerden geri çekilmesi için temel destek ve direnç seviyelerini vurguladı.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX’in (sarı) 20’ye düşmesine rağmen güçlü bir düşüş eğiliminin devam ettiğini gösterdi.

50 SMA (sarı),% 50 geri çekilme seviyesinin altına düştüğü için fiyata bir direnç görevi gördü. Bu, XLM için kısa ve orta vadeli düşüş görünümünün altını çizdi.

0.145 $ seviyesinin altında kapanış bir seans, XLM’nin önümüzdeki günlerde 0.116 $ destek seviyesine doğru hareket ettiğini görecek.

Puantiye [DOT]

Stellar Lumens, Polkadot, Bileşik Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

Tahmin edilebileceği gibi, Bollinger bantları, üç gün boyunca değerinin% 10’unu kaybettikten sonra 52 saat içinde aynı değerin% 12’sini kazandıktan sonra yüksek volatilite göstermek için fiyat çevresinde tamamen açıktı.

Geçtiğimiz dört hafta, DOT’un sürekli olarak 4,55 $ ‘da bir dip bulduğunu gördü, 5.4-5.6 $ bölgesi inatçı bir dirençti.

Kısa vadeli momentum, 5.19 dolar seviyesini bir kez daha desteklemek için çevirmeye çalışırken boğaların yanındaydı. Başarılı olursa, 5.5 dolar civarında yukarıda belirtilen bölge bir sonraki kayda değer arz bölgesi olacak.

Bileşik [COMP]

Stellar Lumens, Polkadot, Bileşik Fiyat Analizi: 26 Aralık

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

COMP, fiyat ve momentum göstergesi (RSI) arasında gizli bir düşüş sapması kaydetti. Bu, geçen hafta COMP için düşüş trendinin devam ettiğine işaret etti, 175 $ işaretinde reddedildi ve ardından çok fazla satış baskısı altına girdi.

Dik inişinde 152 dolar ve 140 dolar seviyelerini kaybetti ve grafiklerde daha fazla dezavantaj görmeye ayarlanabilir. Ayrıca 125 dolardan destek aldı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 25,895,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!