Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Stellar Lumens’in çizelgeleri düşüş ivmesi nedeniyle düşüşe devam edebileceğini gösteriyor. Ontology ayrıca, ONT’nin neredeyse destek seviyesini kaybetme olasılığıyla birlikte düşüş modeline de dikkat çekti. Bununla birlikte, DigiByte direnç seviyelerini kırmaya devam ediyor ve madalyonun yakın vadede yükselmeye devam etmesi bekleniyor.

İçerik Başlıkları gizle

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Stellar Lumens, 0,075 $ desteğine doğru düştüğü için düşüş trendi çizgisinin (beyaz) altında işlem gördü. Yazma sırasında sergilenen trend ters sinyalleri yoktu, bu da XLM’nin desteğini kaybetmesine ve 0,07 dolara veya daha da altına düşmesine neden olacak.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20’nin üzerine çıktıkça ve -DMI (pembe) + DMI (mavi) yükseldikçe düşüş momentumunun güçlendiğini gösterdi. Düşüş momentumu, XLM’nin art arda 0,075 dolar ve 0,07 dolar seviyelerine düştüğünü ve daha düşük hareket ettiğini görebilir.

Ontoloji [ONT]

Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

ONT 0.85 $ direnç seviyesinde reddedildikten sonra, ayılar grafiklere hakim oldu ve basım anında fiyatı 0.72 $ ‘a itti.

Chaikin Para Akışı, CMF piyasadan önemli miktarda sermaye çıkışı kaydettiği için ayıların gerçekten kontrol altında olduğunu gösterdi.

Ontoloji, teknik olarak camgöbeği oklarla vurgulanan “İnsan ve İnsan çift tepe” adlı bir çift tepe yarattı. Bu, iki keskin zirvenin ardından fiyatın zirveler arasında bir vadi oluşturmasıyla karakterize edilir.

Böyle bir modelden beklenen hedef değerleri kullanarak, 0.66 $ ‘lık bir değer, ONT’nin aşağı taraf için öngörücü hedefi olabilir.

Bu olası hareket kaybedilirse, 0,68 $ ‘lık destek seviyesi dirence dönüştürüldükten kısa bir süre sonra sıçramada yeniden test edilebilir ve fiyatı kısaltmak için iyi bir fırsat olabilir.

İlgili haberlerde, Unifi Protokolü hakkında tweet attı entegrasyon Ontology Network ve bağlantılı DeFi projeleriyle Wing Finance.

DigiByte [DGB]

Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de DGB / USD

DigiByte, birden fazla direnç seviyesinin üzerine çıktı ve ders kitabı yeniden testlerini ve daha yüksek tizleri kaydederek onları desteğe çevirdi.

0,032 dolarlık direnç seviyesi ile daha kuzeye hareket edebilir. DGB daha fazla dalgalanmadan önce 0,028 dolarlık destek seviyesini test etmek mümkündür.

RSI, aşırı satım koşullarını gösteren 77 değerini gösterdi. Ancak bu, DGB’nin hemen değerinin düşeceği anlamına gelmez. Bu nedenle, RSI’nin aşırı satım bölgesinde uzun bir süre kalması oldukça olasıdır.

Yakın zamanda, Jared Tate Ethereum ve Vitalik Buterin ile DigiByte’ın Kurucusu eleştirildiButerin’in geliştiricileri finanse etmek için bir cüzdan ücreti önerdiği haberine yanıt olarak “dev vergi” olarak adlandırdığı şeyi uyguladığı için eleştirilerin hedefi olmaya devam etti.