Stellar Lumens, NEM, DigiByte Fiyat Analizi »Coin Otağ

NEM’in son birkaç haftadaki güçlü performansı, Grafiklerde aşağı yönlü bir tersine dönüş paterni oluşturduktan sonra gerileme görebilir, bu da 0.169 $ destek seviyesini kaybedebileceğini düşündüren bir gelişme. Dahası, Stellar Lumens 0,18 dolarlık bir destek seviyesine doğru ilerlerken, DigiByte iki seviye arasında sallanıyordu ve henüz herhangi bir kırılma belirtisi göstermedi.

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, NEM, DigiByte Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

XLM için saatlik grafik, son saatlerde düşüş eğilimi gösterdi. Ancak, aşamalıydı ve henüz güçlü değildi. % 23.6 ve% 38.2’deki Fibonacci Retracement seviyelerinin önümüzdeki birkaç saat içinde XLM için destek sağlaması beklenebilir.

Bununla birlikte, uzun zaman dilimi boyunca, XLM hala yükseliş eğilimindeydi. Saatlik grafiklerde MACD düşüş eğilimi göstererek sıfır çizgisinin altından geçerek piyasadaki güçlenen düşüşün altını çizdi.

GÖRMEK

Stellar Lumens, NEM, DigiByte Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

XEM, Yükselen genişleyen bir kama, A aşağı doğru ters model oluşturdu. XEM için 0.169 $ ‘lık bir destek seviyesi vardı. Bu seviyenin altında bir kapanış ve daha düşük bir yükselen trend çizgisi, bir fiyat düşüşü görebilir.

Büyük Osilatör, XEM’in önümüzdeki saatlerde büyük olasılıkla kayıplarla karşılaşacağını düşündüren düşüş eğilimi gösteren bir ikiz tepe kurulumu geliştirdi.

XEM’in ayıları için bir fiyat hedefi, 0,169 dolarlık dirence dönüştürülürse kısa vadede 0,137 dolar olacaktır.

DigiByte [DGB]

Stellar Lumens, NEM, DigiByte Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de DGB / USDT

DigiByte bir dikdörtgen şeklinde işlendi. Fiyat düştükçe, genellikle yukarı doğru bir kırılma gören bir desen olan dikdörtgen taban olarak adlandırılabilir.

Önceki hafta olduğu gibi, Altcoinler hakkındaki olumlu düşünceler DGB’nin bir kez daha yükselmesine neden olabilir. Ancak saatlik grafiklerde henüz kuzeye doğru hareket gözlenmedi.

Fiyatın, Dikdörtgenin 0,021 ve 0,023 dolarlık limitleri arasında dalgalanma olasılığı daha yüksekti. RSI, son birkaç saat içinde görülen kısa vadeli bir yükselişle nötr bir ivme kaydetti.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.566,89 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!