Stellar Lumens Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin piyasası tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42 bin dolara ulaştı, ancak o zamandan beri güçlü bir düşüşe tanık oluyor. Yazım sırasında, BTC’nin fiyatı 40 bin doların altında iken Stellar [XLM] aynı zamanda hafif satış baskısına da tanık oluyordu.

Yazma anında XLM’nin değeri 0,2941 dolardı ve 0,2744 dolarlık destek yakın işlem görüyordu.

Bir saatlik Stellar Lumens grafiği

Kaynak: TradingView’de XLMUSD

XLM grafiği, fiyatın azalan bir kanala düştüğünü belirtir. XLM’nin işlem fiyatı düşmeye başladığında 0,4131 dolardı. 0,3616 dolar ve 0,3252 dolar destek seviyelerine indi. Yazım sırasında fiyat 0,2844 dolarlık son güçlü destek seviyesine yakındı.

Piyasa değişiyor ve düşüş eğilimi görülse de, piyasada güçlü bir satış baskısı yoktu.

Muhakeme

Kısa vadede, 50 hareketli ortalama fiyat çubuğunun altında kalırken fiyat yükseldi. Ancak, fiyat düşmeye başladığında hareketli ortalama fiyat çubuklarını geçti ve bu da piyasada düşüş baskısının arttığını gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi de aşırı alım bölgesinden aşırı satım bölgesine doğru hareket ediyor. Yazım anında değer denge bölgesine yaklaşıyor, ancak konsolidasyon aşamasına işaret ediyor.

Müthiş Osilatör şimdiden sıfır çizgisinin altına düştü. Grafik, piyasadaki düşüş ivmesini gösterdi, bu sadece düşüşün bir işareti değil, aynı zamanda kısa vadeye kıyasla yükselen bir uzun vadeli momentumdu.

Sonuç

XLM pazarı, Bitcoin piyasasındaki satış baskısına rağmen konsolide görünüyordu. Mevcut fiyat 0,2844 dolarlık desteğe yakın ancak bu seviyeye ulaşmadı ve piyasanın fiyat dalgalanması belirtileri görünene kadar yana doğru hareket etmesi muhtemel.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 40.637.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!