Stellar Lumens, BAT, EOS Fiyat Analizi: 16 Ağustos

Genel yatırımcı güveni, Stellar ve BAT’ı karşılaştıkları sert direnci kırmaya zorlayabilir. EOS, geçen hafta güçlü artışlar gördü ve bir sonraki direnci hedeflemeye hazır.

İçerik Başlıkları gizle

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, BAT, EOS Fiyat Analizi: 16 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XLM / USDT

Stellar Lumens 2,2 milyar dolarlık piyasa değeriyle 14. sırada yer aldı. XLM, kısa vadeli desteğe 0,106 dolardan yerleştirildi.

XLM, bu hafta sonu ortalama hacimde işlem görüyordu. Müthiş Osilatör, satın alma tarafı lehine bir ivme değişikliğine işaret etti ve XLM, fiyatta bir artışa tanık olabilir.

XLM için bir sonraki ana direnç 0.119 $ ve 0.134 $. Desteğin 0,106 dolarda tutulmaması, 0,094 dolarda bir destek testini tetikleyebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Stellar Lumens, BAT, EOS Fiyat Analizi: 16 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

CoinMarketCap’te 414 milyon dolarlık sermaye ile 39. sırada yer alan BAT, bu hafta sonu haber tarafında biraz yavaş kaldı.

BAT fiyatı Haziran ayı sonuna doğru 0,28 $ ‘da sert bir dirençle karşılaştı. O zamandan beri, BAT 0,24 ila 0,28 ABD Doları aralığına yerleşti. BAT fiyatı Ağustos ayı boyunca pozitif olmuştur; Reddedilmeden önce en üst noktayı yeniden test etti.

BAT, aralıkta minyatür bir yükseliş eğilimi gösterdi. CMF, 0,4 pozitif değerle piyasaya para akışını gösterdi. Aynı zamanda daha uzun vadeli bir direnç olan 0,28 $ aralığının tepesi başarıyla geçilirse, BAT bir sonraki direnci 0,32 $ ‘da hedefleyebilir.

Direnç tersine çevrilmezse, BAT 0,24 $ ‘a yakın düşük aralıkları test etmeyi bekleyebilir.

EOS

Stellar Lumens, BAT, EOS Fiyat Analizi: 16 Ağustos

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

EOS, 3,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile onuncu en büyük kripto para birimi pozisyonunu geri almak için geçen hafta güçlü bir yukarı doğru fiyat hareketi gördü.

Aroon göstergesinin Yukarı (turuncu) işareti, yükseklerin EOS tarafından çok yakın zamanda yapıldığını gösterdi. Bu, ortalamanın üzerindeki hacimle birleştiğinde, fiyat artışının gücünün kanıtıydı. EOS 3,85 $ ‘da dirence yaklaşıyordu. Direnişte geri çekilme mümkündür. Bir sonraki uzun vadeli direnç 4,4 dolar bölgesinde.

Önümüzdeki günlerde veya haftalarda piyasanın direnci kırmadan tersine dönmesi daha az olası bir durumda, bir sonraki büyük destek 3 dolar.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.