Stellar Lumens, Algorand, Maker Fiyat Analizi

Stellar Lumens, grafiklerde çift dip oluşturdu ve desteklemek için 0,145 dolar seviyesini çevirmeye çalışırken önceki düşüş eğilimini tersine çevirdi. Algorand ve Maker, kritik direnç seviyelerinin üzerine çıktıkça yükseliş görünümüne sahipti.

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, Algorand, Maker Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

XLM için Aralık ortasından bu yana düşüş eğilimi tersine dönme işaretleri gösterdi. Kripto para biriminin fiyatı, simetrik bir üçgenin dezavantajına düştü, ancak daha sonra 0,125 dolardan çift dip formu gördü ve ardından grafiklere tırmandı.

XLM’nin fiyat artışının fiyatı 0,078 $ ‘dan 0,233 $’ a yükseldi, 0,138 $ ‘ı aştı ve% 61,8 geri çekilme seviyesi gördü.

MACD bir yükseliş eğilimi oluşturdu ve sıfırın üzerine yükseldi ve güçlü bir yükseliş momentumuna işaret ederken, fiyatın onu desteklemek için 0.145 $ seviyesini çevirmesi muhtemeldi.

Bu gelişme, XLM’nin önümüzdeki günlerde% 50 seviyesini 0.156 $ ‘dan test etmek için yükseleceğini görecek. XLM’nin son kazançları, ağır ticaret hacmi ile desteklendi ve piyasa mahkumiyetleri sundu.

Algorand [ALGO]

Stellar Lumens, Algorand, Maker Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

ALGO, Kasım ayının sonundan sonra 0,37 ile 0,28 ABD doları arasında işlem gördü, ancak son zamanlarda aralığın daha yüksek tarafına geçti. Desteklemek için 0.39 $ seviyesini yükseltti ve bir kez daha önceki yerel yüksek olan 0.45 $ ‘a yaklaştı.

Bu seviye geçmişte bir dirençti, ancak ALGO’nun aralıktan kopması daha fazla yükselişin muhtemel olduğunu gösterdi. Bu aradaki boğalar 0,5 dolar seviyesini hedefleyecek.

RSI kendi başına bir satış sinyali olmasa da, aşırı alım bölgesine yükselmenin eşiğindeydi. Stokastik RSI, yakın vadede daha fazla yükseliş olabileceğine işaret etti.

Sonuç olarak, 0.45 $ seviyesinin yakında desteklenmesi beklenebilir.

Yapımcı (MKR)

Stellar Lumens, Algorand, Maker Fiyat Analizi: 04 Ocak

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

580 $ seviyesini bir arz bölgesinden bir talebe çevirmek MKR için yükselişteydi ve fiyat o zamandan beri yaklaşık% 26 artarak daha da yukarılara işaret etti.

OBV, son birkaç gün içinde MKR’nin yükselişinin arkasındaki güçlü satın alma hacmini vurguladı. Müthiş Osilatör ayrıca MKR’nin arkasında güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi ve boğaların hedefleyeceği yükseliş direnci seviyeleri 735 dolar ve 815 dolardı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 30.978.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!