Stellar, EOS, Vechain Fiyat Analizi: 28 Mart

Bitcoin, hafta başında bir fiyat düzeltmesine katlanırken, kripto piyasasının altcoinlerinin çoğu aynı şeyi yaptı. Bununla birlikte, Bitcoin’in fiyat düşüşünün etkisi altcoin piyasasında tek tip değildi. Stellar ve Vechain durumunda, fiyat düzeltmesi konsolide fiyatı önemli marjlarla etkilemedi; ancak, EOS ile durum böyle değildi.

Yıldız [XLM]

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Stellar, bir aydan fazla bir süredir 0,44 dolarlık direnci kırmayı başaramayınca 0,38 dolar civarında işlem yapmaya devam etti. Madeni para, geçen hafta fiyatının değer kaybettiğini gördükten sonra geçen gün yüzde 1,74 arttı. Mevcut destek aralığı 0,35 dolar civarında başarısız olursa, XLM önümüzdeki hafta 0,28 dolar civarında bir düşüş görebilir.

MACD göstergesi, yakın vadede XLM için düşüş piyasasının varlığını gösterdi. MACD göstergesi şu anda MACD çizgisinin üzerine yerleştirilmiş sinyalle düşüş eğilimi gösteriyor. Nötr bölgeden uzaklaşmaya devam ederken RSI göstergesi hafifçe ayrıldı.

Stellar (XLM) fiyatı şu anda 0,391729 $ seviyesinde.

 

EOS

EOS şu anda 3,9 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 29. en büyük kripto para birimidir. Yazma sırasında, madeni para 4,15 dolar değerindeydi ve geçen hafta artan volatiliteye tanık oldu ve geçen gün yüzde 9’luk bir artışa yol açtı. Düşüş eğilimi meydana gelirse EOS’a yardımcı olabilecek 4,45 dolar civarında güçlü bir direnç ve 3,8 dolar ve 3,5 dolarlık iki güçlü destek var.

Bollinger Bantları, bir ay önce EOS pazarındaki muazzam oynaklığı gösterdi ve o zamandan beri yakınlaşıyor ve şu anda madeni paranın fiyat hareketinde çok fazla dalgalanma yok. RSI, kısa vadede fiyatta bir artışa işaret ederek aşırı alım bölgesi yönünde hareket ederken umut verici görünüyordu.

EOS fiyatı şu anda 4.07 dolar seviyesinde.

 

VeChain [VET]

VeChain fiyatı yatay hareket aşamaları gördü, ancak uzun vadede istikrarlı bir yükseliş trendi sürdürebildi. Madeni paranın fiyatı, kısa düzeltmelere rağmen ayın başından beri değer kazandı. Yazım sırasında, VET 0,092 dolardan işlem görüyordu ve bir kez daha 0,099 dolardan direncini kırmaya çalışıyordu. Yükseliş ivmesi ortadan kalkarsa, 0,078 dolar ve 0,061 dolarlık iki güçlü destek de var.

EMA şeritleri artık madeni paranın mevcut işlem fiyatının altına düştü ve destek sunuyor. Bu, fiyatı mevcut aralıkta sürdürebilir ve anlık direncini kırmasına yardımcı olabilir. Stokastik gösterge, aşırı alım bölgesinde kaldığı için yükseliş eğilimi gösterdi.

VeChain (VET) fiyatı şu anda 0,090403 $ seviyesinde.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Stellar, EOS, Vechain Fiyat Analizi: 28 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.