Steem, Compound, Bitcoin SV Fiyat Analizi: 6 Eylül

Bitcoin tavanı 12.000 dolara vurdu ve birçok denemeye rağmen geçemedi. Aslında, Bitcoin’i çevreleyen coşku ve piyasanın yükselen altcoinleri de son zamanlarda azalmış görünüyor. Korku ve Açgözlülük Endeksi, Ağustos ayı boyunca 70’in üzerinde bir okuma kaydetti. 4 Eylül’de aynı okuma 41’e 40’a düştü.

Böyle bir korku okuması, altcoin piyasasında da belirgindi. Bitcoin SV, Steem ve Compound, endişe verici derecede hızlı destek seviyelerini kaybediyor gibiydi. Devam eden bir dezavantaj, bunların kendi coins gelecek günlerde.

İçerik Başlıkları gizle

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, Steem, Bileşik Fiyat Analizi: 5 Eylül

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Bitcoin SV bir zamanlar destek seviyesini 180 dolarda tuttu, ancak destek tekrar test edildikten sonra bu numarayı tekrarlayamadı. Bu sefer, BSV’nin fiyatı 151 dolarlık bölgede destek bulmaya başladı ve 126 dolarlık başka bir destek seviyesi vardı.

Burada, BSV’nin daha da düşmesi mümkündür. OBV, kripto varlığının, OBV göstergesinde vurgulanan trend çizgisinin üzerine çıkamaması nedeniyle fiilen satın alma ilgisini kaydetmedeki başarısızlığını vurguladı.

Önümüzdeki birkaç gün içinde, 151 $ ‘lık destek kaybedilirse OBV daha düşük bir düşüş eğilimi gösterecek gibi görünüyor.

Steem [STEEM]

Bitcoin SV, Steem, Bileşik Fiyat Analizi: 5 Eylül

Kaynak: TradingView’de STEEM / USDT

Steem, 100 SMA’sını (pembe) 200 SMA’sının (mor) üzerine çıkardı. Yine de, kripto para biriminin fiyatı, satış baskısı altında bükülmeden önce son seanslarda birkaç kez destek görevi gören bir seviye olan 200-MA’nın altında işlem görüyordu.

STEEM için bir sonraki destek seviyesi 0.152 dolardı. Dahası, Müthiş Osilatör, birkaç seans için tersine dönen ancak tekrar kırmızıya düşebilen bir metrik olan güçlü düşüş ivmesi kaydetti.

Grafiklerde yükseliş veya trendin tersine döneceği tahmin edilmeden önce STEEM’in 200 SMA’yı yeniden izlemesi gerekiyor.

Bileşik [COMP]

Bitcoin SV, Steem, Bileşik Fiyat Analizi: 5 Eylül

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

Bileşik, bir kez daha düşmeden önce desteğinin gerisinde kaldı ve 211 dolara düştü. Yazım sırasında 172 $ ‘dan işlem görüyordu ve 184 $ bölgesinde başka bir destek seviyesine sahip olmak istiyordu.

Bileşik için bir sonraki önem seviyesi, COMP’un konsolide edebileceği bir bölge olan 152 dolar civarındaydı.

Yönlü Hareket Endeksi düşüş eğiliminin hala güçlü olduğunu gösterdi. ADX (sarı), -DMI (pembe) benzeri 20’nin üzerindeydi.

Son olarak, Compound, yayın anında 635 milyon dolarlık toplam kilit değeri ile hala 7. en büyük DeFi tokeniydi.