Spot Altındaki Fırtına Öncesinde Sessizlikte 6 Altcoin • Coin Otağ

Bitcoin (BTC) fiyatının birkaç gün içinde 60.000 $ ‘ın üzerine çıkmaması durumunda “birkaç ay içinde zayıflayabileceği” iddia edildi.

Öte yandan Guggenheim’ın baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, 20 Nisan’da CNBC ile yaptığı röportajda Bitcoin’in 20.000 ila 30.000 $ seviyesine düşeceği düzeltme riskinden bahsetti.

küçük resim

Ripple Kurucu Ortak, Bitcoin Madenciliğinin Çevreyi Kirlettiğini Kabul Etti

küçük resim

XRP’nin 3 Dolara Ulaşması Şansı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bu iddialar en büyük kripto para birimi hakkında yapılırken, piyasa değeri açısından ilk 10’da 6 altcoin var ancak gün içinde Ethereum (ETH) fiyatında benzer bir artış yapıp yapmayacaklarını merak ediyorum.

1) Binance Coin (BNB / USDT) Teknik Analizi

Binance Coin (BNB) fiyatı 19 Nisan’da 18 Nisan’da 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (482 $) altına düştüğünde satın alma arttı. 20 Nisan’da, momentum daha da arttı ve boğaların olduğu bir süreç başladı. fiyatı yükseltmeye çalışıyorlardı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 638,56 dolar şu anda boğaların en güçlü hedefi.

Boğalar başarılı olursa, BNB / USDT çifti bir sonraki hedefi 832 $ olarak belirleyecektir. Yükselen hareketli ortalamalar (MA) ve aşırı alım bölgesi yakınındaki bağıl güç endeksi (RSI) yukarı doğru hareket için daha olası sinyaller verir.

Ancak ayılar kolay kolay pes edemezler. 600 Dolar ile 638,56 Dolar arasında sert bir direnç oluşturacaklar. 20 Nisan’da boğaların güçlü duruşunu sürdürmesi durumunda direnç bölgesinde kırılma ihtimali artacaktır.

Öte yandan, fiyat 520 doların altına düşerse, ayılar 20-EMA’yı kırmak için başka bir girişimde bulunabilir. 428 doların altındaki bir kırılma, daha derin bir düzeltmeyi başlatabilir.

Binance Coin (BNB) fiyatı şu anda 485,49 dolar seviyesinde.

2) Ripple Fiyat Analizi (XRP / USDT)

Boğalar agresif bir şekilde 20 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) (1.25 $) savunmaya çalışıyor. Bu desteğin henüz kırılmamış olması, XRP üzerinde olumlu hissiyatın devam ettiğini açıkça gösteriyor. Pozitif bölgedeki yavaş yavaş artan hareketli ortalamalar (MA) ve bağıl güç indeksi (RSI) boğalara bir avantaj sağlar.

İlk olarak, XRP / USDT çifti, ayıların güçlü bir direnç göstermesi muhtemel olan 1.56 $ ‘a yükselebilir. Fiyat bu dirençten geri çekilirse, fiyat hızla 20-EMA’nın altına düşebilir.

Ayılar başarılı olursa, düşüş% 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hesaplandığı 1,10 $ ‘a kadar uzayabilir. Tersine, 1.56 dolarlık direnç aşılırsa, boğaların piyasayı tekrar kontrol ettiğini gösterecektir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 1.01 dolardan alıcı buluyor.

3) Dogecoin Teknik Analizi (DOGE / USDT)

Dogecoin (DOGE) fiyatını alevlendiren boğalar, 19 Nisan’daki yükseliş trendini sürdürmeye çalıştı, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,45 Dolar’ı geçemedi. Tüccarlar kar elde ederken fiyat 0,43 dolardan keskin bir düşüş gösterdi.

21 Nisan itibariyle, DOGE / USDT çifti, boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığı düşündüren bir mum çubuğu modeli oluşturdu. İlk destek seviyesi 0.27 $ ‘da görünürken, bu bölgenin altındaki bir kapanış pariteyi 20 günlük üssel hareketli ortalamaya (EMA) (0.20 $) indirebilir.

20-EMA seviyesinden yukarı doğru bir toparlanma, boğaların daha düşük düşük seviyelerde alım yapmaya devam ettiğini gösterecektir. Ancak bu kadar derin bir düzeltmenin ardından yükseliş trendi başlasa bile rekor seviyelere ulaşmak zaman alacaktır.

Öte yandan, 20-EMA’nın altındaki kapanış gelirse, daha yüksek seviyelerden alım yapan tüccarlar, zararları pahasına satışları yoğunlaştırabilir. Fiyat daha sonra 0,14 $ olarak hesaplanan% 78,6 Fibonacci geri çekilme seviyesine düşebilir.

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0,198534 dolar seviyesinde.

4) Cardano Fiyat Analizi (ADA / USDT)

Cardano (ADA) fiyatı 20 Nisan’da 50 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) (1.20 $) altına düştü, ancak boğalar hızlı bir toparlanma içinde. Bu, boğaların düşük seviyelerden alım yapmaya devam ettiğini gösterir. Alıcılar fiyatı 20 günlük üssel hareketli ortalamanın (EMA) (1.26 $) üzerine çıkarırsa ve oraya yaklaşırsa, 1.48 $ ‘a yükselmek mümkündür.

Öte yandan, fiyat 20-EMA’nın altına düşerse, ADA / USDT çifti 1.03 $ ‘ı yeniden test edebilir.

Orta noktaya yakın hareketli ortalamalar (MA) ve göreli güç endeksi (RSI), paritenin birkaç gün daha 1.03 $ ‘dan 1.48 $’ a hareket edebileceğini gösteriyor.

Boğalar fiyatı 1.48 $ direncinin üzerine çıkarırsa veya ayılar çifti 1.03 $ desteğinin altına kırarsa, yeni trend hareketinden bahsetmek mümkün olacaktır.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.04 dolar seviyesinde.

5) Polkadot Teknik Analizi (DOT / USDT)

Polkadot (DOT) fiyatı 20 Nisan’da 31,55 dolardan yükseldi, ancak alıcılar bu seviyeyi koruyamadı. Diğer bir deyişle, daha yüksek seviyelerden satın alma konusunda tereddüt var.

Azalan 20 günlük üssel hareketli ortalama (EMA) (38.40 $) ve negatif bölgedeki göreceli güç endeksi (RSI) şimdi ayıların direksiyonda olduğunu gösteriyor. Fiyat hareketli ortalamaların altına düşerse, tüccarların ralliler sırasında satışlarını artırdığı ortaya çıkacaktır.

Bu olursa, 31,55 doların altına düşme olasılığı daha yüksek olacaktır. Böyle bir durumda 26.50 dolara kadar çıkabilir.

Öte yandan, boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarırsa bu olumsuz görüş geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket, rallinin 42,28 dolara ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 48,36 dolara kadar devam etmesine izin verebilir.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 29,23 dolar seviyesinde.

6) UniSwap Fiyat Analizi (UNI / USDT)

Arka arkaya üç kez mum çubuklarındaki uzun kuyruklar, boğaların güçlü bir şekilde dipleri biriktirdiğini gösterir. Bu sinyallerin ardından alımlar 21 ve 22 Nisan’da hızlandı. Boğalar Uniswap (UNI) fiyatını 35.20 $ direncinin üzerinde tutmaya çalışıyor.

Bunu yapmayı başarırlarsa, UNI / USDT çifti tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 39,60 $ ‘ı yeniden test edebilir. Bu direnci kırmak yükseliş trendinin bir sonraki ayağını başlatabilir. O zaman önce 44,88 dolara ve 50 dolara yükselebilir.

20 günlük üssel hareketli ortalama (EMA) (32,83 $) yükselmeye başladı. Göreceli güç endeksi (RSI), 61’in üzerine yükselen boğalara fayda sağladı.

Olumsuz tarafı, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve 20-EMA’nın altına düşerse, yukarıdaki olumlu görüş geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket çifti birkaç gün daha şeritte tutacaktır.

UniSwap’in (UNI) fiyatı şu anda 30,90 dolar civarında.

Feragatname: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.