Solana (SOL) Fiyat Analizi ve Öne Çıkanlar!

Bitcoin’in çekilmesiyle birçok altcoin gibi düşen Solana, hızlı bir toparlanma gösteriyor. İşte Solana için kritik seviyeler!

hızlı navigasyon

Solana Güçlü Kalmayı Başarıyor! Destek Seviyelerini Azalt! Solmaya Direnç Seviyeleri!

Solana güçlü kalmayı başarıyor!

Solana Şelalelerde Güçlü Kalıyor!Solana Şelalelerde Güçlü Kalıyor!

Önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in düşüşü birçok altcoini etkiledi. BTC düştüğünde altcoinlerin geri çekilmesi normaldir. Bununla birlikte, düşüşlerde yüzde 60 ila yüzde 70 oranında düşen kripto para birimleri var. SOL, bu düşüşlerde sağlam bir duruş sergiledi ve belki de daha az etkilenen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Popüler ve popüler bir altcoin olan SOL, önceki düşüşlerde sağlam durmayı başardı. Günümüzde neredeyse tüm kripto para birimlerinde bir artış var. Dün yaşanan büyük düşüşlerin ardından tepki alan kripto paralar güne bir miktar yükselişle başladı.

Solana Destek Seviyeleri!

Solana Yükseliş Trendi ve Destek Seviyesi!Solana Yükseliş Trendi ve Destek Seviyesi!

Popüler altcoin daha önce 19 dolar seviyelerine düşmüş olsa da 24,50 dolar seviyesinde tutunmayı başardı. Bu sefer düşüşte o seviyeyi kırdı ve 23.43 dolar seviyesinde tepki aldı. Şu an için 24,50 dolar seviyesinin altına kapanmadığı sürece bir sorun görünmüyor denilebilir. Seviye kaybedilirse, yaptığı son dip 23.43$’a düşebilir. Bu seviyede güçlü bir alım görme ihtimali yüksek olduğu için tutunma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. SOL, Haziran sonunda yükseliş trendine girmeyi başardı. Ancak kripto para piyasasının olumsuz haberlere maruz kalmasıyla bu trendin üzerine çıkamadı.

Solana Direnç Seviyeleri!

Solana Direnç Seviyeleri!Solana Direnç Seviyeleri!

SOL, 26.24 dolarlık önceki destek seviyesini kaybetmişti. Bu kayıptan sonra eski destek seviyesi direnç olarak görünecektir. Bu seviyeyi kırar ve tutmayı başarırsa 28.58 $ direncini test edebilir. 35 dolar seviyelerinde önemli bir direnç seviyesi olan SOL, geçtiğimiz haftalarda bu direnci kırmayı başardı. Ancak önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in sert hareketleri Solana’nın tekrar düşmesine ve direnç seviyesinde tutunamamasına neden oldu. Solana, yazımızın yazıldığı an itibariyle 25,50 dolardan işlem görüyor. Buradan karşımıza çıkan ilk önemli seviye bahsettiğimiz eski destek noktası olacak.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanBizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!