Sinyaller satın alınsın mı? • Madeni Para Odası

2017 yılında Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulan ve daha sonra kendi blok zincirine geçilen EOS, ticari uygulamaların geliştirilmesini, barındırılmasını ve teslim edilmesini sağlayan bir sistemdir. Daha hızlı çalışması ve düşük işlem maliyetleri nedeniyle zamanla Ethereum’un en büyük rakibi haline geldi.

EOS, 27 Mayıs’tan itibaren kademeli olarak düşüş trendine girdi. 7,39 dolardan başlayan düşüş bize 5,64 dolar seviyelerini gösterdi.

EOS Analizi (1 Saatlik Şamdan Grafiği):

EOS’un aralıklarla ani düşüşler yaşadığını görüyoruz. Dün gece büyük bir indirim yakalayan EOS, 6,15 dolardan 5,80 dolara düştü.

EOS destek noktasının tam kenarında, destek noktasının altına inerse düşüş kaçınılmaz olabilir. DMI göstergesinde 25 seviyesinin altına düşen çizgi ciddi satışların olduğuna işaret ediyor.

EMA 13 çizgisinin de altında olan EOS, EMA 13 çizgisinin üzerine çıkarsa direnç noktasına yaklaşmak mümkündür ve doğal hatlardan bir dönüş olabilir.

Ema 13 çizgisinin üzerine çıkarsa EOS için bir satın alma sinyali başlayabilir.

EOS desteğin altına düşerse (mor alt çizgi), 5,50 dolara düşebileceğini düşünüyor. EOS, potansiyeli olan umut verici bir projedir, ani artışlar gördüğümüz için bu tür düşüşler yaygındır.

EOS (EOS) fiyatı şu anda 5,83 dolar seviyesinde.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.