Şimdi Cardano İçin İyi Bir Satın Alma Dönemi mi? »Coin Otağ

Cardano’nun yükseliş fiyatı hareketi, son birkaç gün içinde ADA’nın değerinde katlanarak bir artışa yol açtı, ancak yazım sırasında düzeltmeler başlamış gibi görünüyordu. Ancak, Cardano’nun yükselişi başka bir soruyu gündeme getirdi. ADA’nın son birkaç hafta ve aydaki şaşırtıcı büyümesi sürdürülebilir mi?

Daha fazla araştırdığımızda, bu pompanın iki hafta önce başladığı ve Bitcoin’in fiyatındaki en büyük düzeltmelerden biri olan 57.539 $ ‘dan 45.137 $’ a yaklaşık% 20 düşüşle başladığı açıktır.

Aslında, Bitcoin’in değerindeki söz konusu değer kaybından sonra, piyasanın ilk 100 altcoininin çoğu kan gölüne döndü. Bu, ADA’nın bir aykırı değer olarak ortaya çıktığı ve kısa süre sonra 1,48 $ ‘lık yeni bir ATH’ye ulaştığı zamandı.

Boğa rallisi devam ederse, çoğu kişi ADA’nın tekrar yükselmesini, yeni bir ATH’ye ulaşmasını ve fiyat keşfine devam etmesini bekliyor. Şimdi, bu tür beklentiler neden inandırıcı? Eh, çünkü ADA’nın son dönemdeki kazanımları ticaret hacmindeki artışlar ve sürekli talep ile desteklendi.

Cardano’nun Goguen dönemindeki yol haritasının neredeyse yarısına geldik. Yolculuğunun bu noktasında, nispeten büyük bir piyasa değerine sahip ADA gibi bir altcoin için% 595 kazanç kaydetmek etkileyici. En son düzeltmelerden önce, perakende tüccarlar arasında 24 saatlik bir süre içinde% 17’lik bir fiyat artışı en yaygın olanıydı, özellikle Binance’deki ADA / USDT ve ADA / BTC piyasaları, altcoin’in yukarıdaki seviyelerde işlem hacmine en çok katkıda bulundukları için. 1 $. Avrupa’dakiler arasında var olan yükseliş duygusuyla sürdürülebilir görünüyordu.

Ayrıca 16 Mart 2021 tarihinden itibaren Cardano gelen transferleri Coinbase Pro tarafından desteklenmekte ve aynı zamanda varlığın likiditesine katkıda bulunmaktadır. Likiditedeki artış Cardano’nun fiyatı üzerinde olumsuz bir etkiye sahipken, sözleşmeler hala bir atılım ve daha fazla fiyat keşfi için Cardano’yu satın alıyor. Yatırım spot borsalarda akarken ve aktif perakende tüccarların sayısı arttıkça, Cardano’nun fiyat rallisinin kendisini genişletmesi muhtemeldir.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.31 dolardan alıcı buluyor.

Yani ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum ve mesaj olarak iletebilirsiniz. (:

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!