Ripple’s (XRP) Simetrik Üçgen Oluşumu Bu Fırsatı Sunuyor! • Madeni Para Otag’ı

RippleEn son yükseltme, Brezilya ve Birleşik Krallık’taki müşteriler için Talep Üzerine Likidite Koridorlarının genişletilmesi yoluyla geldi. Yeni kurumların B2B ödeme çözümlerini genişletmek için RippleNet’i kullanmaya başlamasıyla, platform uzun vadede kesinlikle fayda sağlayacaktır. Bu iyi haber için Ripple Yerel kripto para birimi XRP genel kripto para piyasasında bir toparlanmanın eşiğindeyken, piyasa değerine göre dünyanın en büyük 7. kripto parası daha da yukarı yönlü bekleyebilir.

XRP 12 Saatlik Grafik!

XRP’nin 0,79 dolar ile 1,10 dolar arasındaki salınımı, 12 saatlik grafikte simetrik bir üçgen oluşmasına yol açtı. 25 Nisan’ın düşüğü 0.933 dolar, güçlü bir direnç çizgisi oluşturdu ve formasyonun üst trend çizgisine denk geldi. Kripto para piyasasının yaklaşmakta olan bir toparlanma belirtileri göstermesiyle, XRP bu kanalın kuzeyinde yükselmeye ve 1 $ işaretine doğru geri çekilmeye hazırlanabilir.

Göreceli Güç Endeksi, 19 Mayıs düzeltmesinden bu yana 50-60’ın üzerine çıkamadı. Endeks bir sonraki ayağına yaklaşırken, yarım puanın üzerine bir artış yükseliş gücünün bir işareti olacaktır. Sıkıştırma Momentum Göstergesine göre, düşüş momentumu son birkaç gündür piyasada aşınıyor.

Göstergeler boğalarla daha uyumlu hale geldikçe, XRP bir kez daha 1,10 dolar direncine meydan okumaya hazırlandı. Böyle bir gelişme, üst trend çizgisinden yüzde 18’lik bir sıçramayı temsil ediyor. Ancak, daha geniş pazarın kırılgan doğası göz önüne alındığında, düşüş eğilimi olasılığı göz ardı edilemez. Ayrıca, RSI 50’yi reddeder ve aşırı satım bölgesine girerse, XRP simetrik üçgeninden güneye doğru kırılabilir. Bu muhtemelen dijital varlığı 0,64 dolarlık desteğe doğru sürükleyecektir.

Sonuç

XRP’nin simetrik üçgeni önümüzdeki günlerde her iki yönde de kırılabilir. Bununla birlikte, teknik özellikleri yükseliş tarafına doğru eğiliyor ve kripto para piyasası daha hızlı toparlandıkça XRP’de olumlu bir sonuç beklenebilir. Üst trend çizgisinin üzerinde bir hareket, kripto para biriminin 1 Haziran’ın en yüksek seviyesi olan 1.10 $’a geri döndüğünü görebilir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,871317 dolardan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.