Ripple: Yeni yükseliş döngüsü XRP fiyatını 0,92 dolara itebilir! Analist

RippleAnalist “MAGIC” e göre, yeni bir yükseliş döngüsünde XRP 0,92 dolara kadar yükselebilir. Yükseliş trendindeki önemli direnç 0,32 dolar, 0,55 dolar ve 0,80 dolar olabilir.

Sahte analist “MAGIC” geçtiğimiz günlerde Twitter’da XRP için oldukça iyimser bir fiyat analizi paylaştı. Twitter’da 30.000’den fazla takipçisi olan tüccara göre XRP, yeni bir boğa döngüsüne geçişi tamamlayabilir. Analist, XRP için hedef fiyatın 0,92 dolar olabileceğini söyledi.

Trading View aracılığıyla yayınlanan bir gönderide analist, XRP’nin Temmuz ayında günlük grafikte büyük ölçüde düşen bir takoz modelinin ötesine geçtiğini açıkladı. O zamandan beri, “XRP’nin düşen kama modelinin (mavi) tepesine çekildiği ve destek için birçok kez test edildiği gözlemlenebilir. MAGIC, XRP’nin düşen kamanın tepesini her seferinde destek olarak tuttuğunu ve şimdi XRP’nin ciddi bir tersine döndüğünü görebildiğini söyledi.

xrp fiyat tahmini

Kaynak: https://www.tradingview.com/chart/XRPUSD/EIVKsoco-XRP-Appears-To-Be-Completing-Transition-into-A-New-Bull-Cycle/

Dahası, analist, düşen kama modelinin boyutuna bağlı olarak yukarı doğru hedefin 0,80 $ civarında olması gerektiğine inanıyor. Bununla birlikte, genel ayı piyasası için% 23,6’lık bir getiri 0,92 dolar civarında. Bu bağlamda MAGIC şunları belirtir:

Dolayısıyla, XRP’nin 0.92 seviyesini test etmek için 0.80 seviyesinin oldukça üzerine çıkması mümkündür. MACD, yukarı doğru güçlü bir genişleme yazdırarak daha yükseğe çıkma olasılığını artırır.

Bununla birlikte, bu seviyelere ulaşılmadan önce, XRP’nin yakın gelecekte üstesinden gelmesi gereken bazı önemli yükseklikler var. MAGIC’e göre bu seviyelerin tamamı “0,32 USD ila 0,35 USD” civarında. Dirençler kaldırıldığı sürece, bir sonraki büyük direnç 0,55 USD’yi izleyemedi:

Dolayısıyla, XRP bu zirveleri aşabilirse (ki bunun yüksek bir şans olduğuna inanıyorum), bir sonraki büyük direncin yattığı 0,55 seviyesine kadar bir koşunun yolunu açacaktır. Bundan sonra 0.80 aralığında bir test bekleyebiliriz. Bu yüzden, üstesinden gelinmesi gereken bazı güçlü direnç seviyeleriyle, XRP’nin hepimizin beklediği bir sonraki güçlü boğa piyasasının eşiğinde olabileceğini düşünüyorum.

Aynı zamanda MAGIC, XRP’nin daha yüksek ve daha düşük seviyeler oluşturmaya başladığı konusunda uyarıldı. Analist, “Yani ayı piyasası bitmiş gibi görünüyor ve bir sonraki boğa döngüsüne geçiş aşamasından çıkıyoruz” diye devam ediyor. Bununla birlikte, boğa piyasasının ancak XRP’nin yukarıda belirtilen yüksek seviyelerden geçebilmesi durumunda doğrulanması beklenebilir.

RippleXRP’nin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile karşılaştırıldığında ortalamanın oldukça altında performans gösterdiği artık söylenebilir. Yılın başından bu yana, XRP 0.19 $ ‘dan şu anda 0.29 $’ a yükseldi ve dolayısıyla “sadece”% 57. Buna karşılık, Bitcoin (+% 145) ve Ethereum’un (+% 270) yılbaşından bugüne (YTD) fiyat artışları daha da etkileyici.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.015.08 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!