Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini!

Kripto para piyasası, Bitcoin 40.000 ila 37.000 $ arasında sallanarak nispeten konsolide oluyor. Ethereum, özellikle 2.400 dolarlık destek kaybıyla yükseliş trendiyle mücadele etmeye devam ediyor. Theta Network ve Theta Fuel gibi bazı seçilmiş altcoinler dışında çoğu kripto varlığı kırmızı renktedir.

Ripple (XRP) Analizi!

Sınır ötesi para transferi tokeni konsolidasyon süresini hafta sonuna kadar uzattı. Dar aralığı 0,8 ila 0,9 dolar arasında değişiyor. Bununla birlikte, 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA) yukarı yönde 0,85 dolar ile sınırlandırılmıştır.

Boğalar 1 doların üzerine çıkmaya odaklanırken XRP, yazı yazılırken 0,84 dolardan sallanıyor.

Günü 50 SMA’nın üzerinde kapatmak, 0,9 dolara doğru yükseliş ayağını doğrulayabilir, ancak 1 dolara bir kırılma, alıcının 100 SMA’daki direnci kırma yeteneğine bağlı olacaktır.

XRP/USD Dört Saatlik Grafik

Dogecoin (DOGE) Analizi!

Dogecoin, dört saatlik zaman çizelgesi grafiğine göre büyük bir geri çekilmenin eşiğinde. Meme jetonu 0,3 doların üzerinde zar zor tutunabilse de, 50 SMA’da inatçı dirençle mücadele ediyor.

Günü 0,3 doların altında kapatmak, bu seviyede satış emirlerini tetikleyebilecek birçok satış emri olduğundan zararlı olacaktır. Bu nedenle Dogecoin, 0,28 ABD doları desteğinin yanı sıra 0,22 ABD dolarından (Mayıs desteği) sığınak isteyebilir.

DOGE/USD Dört Saatlik Grafik

MACD, grafikte görüldüğü gibi düşüş gösteriyor. Sıfır çizgisinin üzerine yerleşmede başarısızlık, MACD’nin düşüş eğiliminde olduğunu varsayar. Ayrıca, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altında genişlerse, düşüşler belirgin hale gelecektir.

Yukarı yönde, 50 SMA’nın üzerinde bir kırılma, yükseliş anlatısına güven katabilir. Bununla birlikte, boğalar 100 SMA’yı geçen ve 0,4 dolara doğru olan kazançlara odaklanmalıdır.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 37.944.00 dolardan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.