Ripple (XRP) Fiyat Analizi! • Bozuk Para Odası

XRP piyasası, kripto piyasası 19 Mayıs’ta ani düzeltmeler kaydettikten sonra 1 doların altına düştü. Aslında, XRP’nin değeri baskı anında önemli ölçüde toparlanmadan önce 0,93 dolara kadar düştü. 39,76 milyar dolarlık piyasa değeri ile XRP, 1,15 dolarlık alt işlemlerle piyasadaki en büyük yedinci kripto para birimiydi.

XRP Günlük Grafik

Altcoin’in günlük grafiği, XRP’nin değeri 1 doları aştığı için dijital bir varlık olarak yükseleceğini tahmin ediyordu. Bununla birlikte, piyasadaki istikrarlı dalgalanma, piyasanın bu değere sahip çıkması için zorlayıcı olmuştur.

Basın anında XRP’nin değeri 0,90 dolarlık anlık destek ile 1,66 dolarlık anlık direnç arasında işaretlenmişti. Piyasa dünkü düşüşün ardından istikrar kazandığında, XRP, Bitcoin’in piyasasının yönüne bağlı olarak bu anlık seviyeleri test edebilir.

Bollinger Bantlarının yakınsamasıyla oynaklığın azaldığı görüldü. Bu ayın başlarında uzun bir dalgalanma dönemini fark ettikten sonra, gruplar sıkıştı ve birbirine paralel kaldı. Bu, XRP piyasasının eskisi kadar oynaklık görmeyebileceğini gösterdi. Volatilite düşük kalırken, Signal hattı fiyat çubuklarının üzerine çıktı ve değer kaybını vurguladı.

Ayrıca piyasadaki satış baskısı düşüşten bu yana devam etti. Aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında uzun süre sıçramayı başaran Göreceli Güç Endeksi, aşırı satım bölgesinin altına düşecekti. Ancak, kurtarma fiyatı göstergeyi yukarı itti ve benzer şekilde 43 değerini belirterek dengeye ulaşmaya çalıştı.

Bununla birlikte, alıcılardan gelen ek baskıya rağmen, XRP piyasası genel fiyat düşüşü nedeniyle düşüş eğilimini sürdürdü. Özellikle yaklaşık bir ay sonra paranın piyasadan çıkmaya başlamasıyla birlikte ivme piyasadan kaçıyordu.

Alıcılar piyasayı kârda tutarken, ani değer düşüşü yerini ayılara bırakıyor. Alıcılar, XRP’nin değerini grafiklerin üzerinde 1,66 $ direnç seviyesine çıkarmaya çalışıyor olabilir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 1,18 dolardan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.