Ripple (XRP) Fiyat Analizi! | Azalan Kanal Mevcut! • Madeni Para Otag’ı

XRP ve SEC tarafları, davadaki en son gelişmelerden etkilenmiş olsa da, dijital varlığın fiyatı 0,92 ve 0,79 dolarlık dar bir kanal içinde sınırlı kaldı. Konsolidasyona rağmen, XRP, basın zamanında 38 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değeri ile kripto sıralamasında yedinci sırayı korudu.

12 Saatlik XRP Grafiği!

XRP grafiğine bir bakış, kripto para biriminin yükselen bir üçgen kırılmasının arkasındaki 1.10 $ işaretine dokunduktan sonra sabit bir düşüşte olduğunu gösterdi. Düşüş trendi, azalan bir kanalın oluşmasına yol açtı ve model yukarı yönlü bir kırılma görse de, XRP üst trend çizgisini delmeye çalışmadan önce 0,64$-0,70$ talep bölgesi arasında konsolide olabilir. Konsolidasyondan sonra, 0,92 ABD doları direncinde yukarı yönlü kanaldan bir kopuş sorgulanabilir ve 0,79 ABD dolarının yeniden test edilmesi XRP’nin 1,10 ABD doları hedefine tam olarak ulaşmasına izin verebilir. Böyle bir gelişme, formasyonun üst trend çizgisinden yüzde 33’lük bir kazancı temsil eder.

Göreceli Güç Endeksi’nin 50’nin üzerindeki bir hareket reddedildi ve XRP’nin 1.10 dolarlık genel dirençte ret ile karşı karşıya kalmasıyla düşüş trendine girdi. RSI’ın, tersine dönüşün beklendiği aşırı satım bölgesine doğru güneye doğru yolculuğuna devam etmesi bekleniyordu. MACD çizgisi, Sinyal çizgisine neredeyse bindirilmiş, ancak histogram ayılara doğru eğiliyor. Momentum, Müthiş Osilatör’de de düşüş eğilimindeydi.

Önümüzdeki günlerde 0,64 ile 0,70 dolar arasındaki talep bölgesine odaklanmak gerekiyor. Boğalar bu kanalı satıcılara teslim ederse, fiyat uzun süreli bir satışa karşı savunmasız kalır.

Sonuç

XRP’nin alt kanalı henüz bir sonuca varmadı ve kripto varlığı ileriye dönük bazı küçük kayıplar gördü. Göstergeleri böyle bir sonucu destekledi, ancak XRP 0,64-0,70 $ arasındaki talep bölgesine dokunduğunda bir geri dönüş bekleniyordu. Konsolidasyondan sonra, aşağı kanaldan bir kırılma, XRP’yi 1 $ işaretinin üzerine fırlatabilir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,884919 dolar civarında alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgilenen kişilerin veya yazarların görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.