Ripple (XRP) Fiyat Analizi! | 1 Doların Üzerinde Yerleşme! • Madeni Para Otag’ı

XRP/USD, piyasa 0.96 dolarlık desteğe döndüğü ve şu anda yeniden yükselmeye hazırlandığı için yükseliş eğiliminde. Bu nedenle, Ripple Fiyatın bugün yükselmeye devam etmesi ve 1,20 dolar seviyesine doğru hareket etmesi muhtemel. XRP/USD kapanış fiyatının ardından dün 1,01 dolardan açılmasına rağmen, boğalar yükselmeye hazırlanırken piyasa o zamandan beri yatay seyrediyor. Bu nedenle, XRP/USD’nin önümüzdeki 24 saat içinde bir sonraki hedef olan 1.20$’a yükselmesini bekliyoruz.


XRP/USD Paritesi

Ripple Fiyat Tahmini: Ripple Sonraki Yön için!

boğalar, Ripple fiyatını 21 günlük hareketli ortalamanın üzerinde tutmayı başarırsa; 1.28$, 1.38$ ve 1.48$ direnç seviyelerini bulması muhtemel. Bu arada, piyasa düşüş hareketine devam ederse, muhtemelen 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altındaki en yakın desteğe ulaşabilir ve daha fazla düşüş piyasayı 0,70 ABD doları, 0,60 ABD doları ve 0,50 ABD doları desteklerine sürükleyebilir. Bu arada, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi yavaş yavaş 50 seviyesinin altına hareket ediyor ve bu da yatay bir hareketi gösteriyor.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalar etrafındaki fiyat hareketi bozulmadan kalsa da, Ripplefiyatı hala teknik göstergede aşağıyı gösteriyor. Bu nedenle, satış baskısı devam ederse, Ripple Fiyat oynaklığının önümüzdeki işlem günlerinde yeni bir dip noktası oluşturması muhtemel.

Şu anda teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin üzerinde seyrediyor; Sinyal hattı 50 seviyesinin altına düşerse tüccarlar yakında olumsuz piyasa hareketi görmeye devam edebilir.


XRP/BTC Paritesi

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorum ve analiz bulguları sadece ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 1,02 dolar seviyesinde alıcı buluyor.