Ripple Topluluk ‘Savaşı Durdurmak’ için İmza Kampanyası Başlatıyor! »Coin Otağ

“XRP’ye karşı savaşı durdurmak.” veya “SEC” davasını sona erdirmek için bir dilekçe başlattı.

Dilekçe ayrıca Gensler’den Komisyon eski başkanı Jay Clayton ve Kurumsal Finans Bölümü eski Direktörü William Hinman’ı soruşturmasını istiyor. XRP savunucusu, Gensler’in “eski SEC yetkililerinin Bitcoin ve Ethereum’u tercih etmelerinin olası mali nedenlerini” ve görevdeyken “XRP’ye zarar vermesini” daha fazla araştırmasını istiyor.

Dilekçe sahibi ayrıca Jay Clayton ve William Hinman’ın “şirketlerden para aldığını” iddia etti ve ekledi:

Clayton ve Hinman görevdeyken, onlara Bitcoin ve Ether’in menkul kıymet olup olmadığı soruldu. Kayıtlara göre bunu çok net bir şekilde söylediler: Hayır menkul kıymet değiller, bu yüzden ticarete devam edin. Her ikisi de bu basın bültenlerine doğrudan veya dolaylı ilgi gösteren şirketlerden para aldı.

XRP savunucusuna göre; Hinman, bir hukuk firması olan Ethereum Enterprise Alliance’ın bir üyesi olan Simpson Thacher’den “milyonlarca dolar ödeme aldı” ve Hinman “firmadan çek topladı.”

Hodge ayrıca düzenleyici belirsizliğe ve XRP’nin durumuna dikkat çekti ve Jay Clayton’ın görev süresi boyunca eski başkanın XRP’nin güvenli olup olmadığı konusunda netlik aramadığını iddia etti.

Gelişmelerle ilgili olarak Ripple SEC davası, geçtiğimiz günlerde Komisyondan Bitcoin ve Ether’in menkul kıymet olarak kabul edilmediğine nasıl karar verdiği hakkında önemli bilgileri açıklamasını istedi. Ripple XRP’nin yerel kripto olduğu iddia ediliyor.

Bu arada, eski Başkan Jay Clayton, Bitcoin’in görev süresinden önce nasıl bir güvensizlik olarak görüldüğü ve bu nedenle SEC’in varlık üzerindeki yargı yetkisinin “dolaylı” olduğu konusundaki görüşünü paylaştı. Ancak Clayton, bunun Bitcoin’in düzenlenmemesi gerektiği anlamına gelmediğine inanıyordu.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 1.01 dolardan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!