Ripple Fiyat Tahmini: XRP İnceleme Analizi 6.08.

Ripple fiyat, yana doğru eğimli MACD’ye dayalı konsolidasyona bakıyor.
XRP / USD, geçici bir simetrik üçgen kopuşundan sonra yakında 0,35 doları geçebilir.

Ripple Hafta sonu seansı boyunca aylık en yüksek seviyesi 0.3278 $ ‘a ulaştı. Muhteşem rallinin ardından 0.24 $ ‘ı test eden bir geri dönüşü izledi. O zamandan beri, sadece direnci 0,30 dolara düşürmekle kalmayıp, aynı zamanda sırasıyla 0,40 dolar ve 0,55 dolara doğru kazançları sürdürmek için bir çaba ve ilgi oldu.

Yazım sırasında XRP, 0.3005 dolardan işlem görüyor. Hemen tersi, 100 Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile 0,3009 ABD Doları ile sınırlandırıldı. Daha kısa olan 50 SMA (0,3031 $) da 0,30 $ ‘ın üzerindeki büyümeyi engelleyecektir.

Aşağı yönde, acil destek bekleniyor ancak 0,30 $ ‘da garanti edilmiyor. Mevcut ve hatta önümüzdeki Avrupa seansında fiyatın aynı seviyede önemli kalacağını unutmayın.

Teknik olarak, yatay ticaretin yatay eğilim gösteren Hareketli Ortalama Yakınsama Sapmasına göre gerçekleşmesi muhtemeldir. Gösterge orta hatta sabit kaldığı sürece, XRP / USD konsolidasyonu destekleyecektir. Dahası, MACD, fiyatın konsolidasyondan sonra alacağı yön için bir sinyal olarak kullanılabilir.

İçerik Başlıkları gizle

XRP / USD 1 saatlik grafik

XRP / USD fiyat tablosu

Tradingview tarafından XRP / USD fiyat tablosu

Öte yandan, Göreceli Güç Endeksi (RSI), alıcıların önümüzdeki seanslarda çekiş gücünü kaybetme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. RSI orta hattın (50) altına düşüyor. Devam eden aşağı doğru hareket muhtemelen daha fazla satıcıyı piyasaya katılmaya teşvik edecek ve XRP’yi 0,30 dolar, 0,28 dolar ve 0,24 dolar gibi beklenen destek alanlarında hareket etmeye zorlayacak.

Parlak tarafta, simetrik bir üçgen desen oluşumu köşede bir kırılma olduğunu gösterir. Ve takip edilirse, 0.3278 $ ‘ın üzerinde büyük kazançlarla sonuçlanabilir ve hedefi sırasıyla 0.35 $ ve 0.40 $’ a kaydırabilir.

Ripple Gün İçi Düzeyleri

Spot ücreti: 0.3005 $

Göreli değişim: -0.0027

Yüzde değişim: -0,92

Trend: Aşağı doğru önyargılı

Oynaklık: Düşük

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.