Ripple Altcoin’in Oracle’dan Yüzde 1000 Artacağı Tahmini • Coin Otağ

Güvenilir piyasa tahminleri ile tanınan bir analist olan Crypto, çok değerli iddialarda bulunuyor. Analist, bu boğa döngüsünün şu anda bitmediğini ve özellikle bir altcoin projesinin büyük bir ralliye hazırlandığını söylüyor. Ayrıca analist, Bitcoin ve Ripple İddialarını da paylaşıyor.

Ripple Kâhini Güvenilir Crypto: Ayı piyasasında olduğumuza inanmıyorum!

Sektörde “Güvenilir” Crypto219.000 Twitter takipçisine, endişenin yaygın olmasına rağmen piyasanın resmi olarak ayı bölgesine girdiğine inanmadığını söylüyor. güvenilir Crypto Konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayı piyasaları hakkında konuştuğumda, genellikle uzun bir fiyat amortismanı döngüsünü ve ardından büyük bir tamamlanmış fiyatlandırmayı düşünüyorum. Yani bu bir fırsat. Bu durumda, ana piyasa yörüngemiz henüz tamamlanmadı… Makro boğa piyasasının ortasındaki her düzeltmeyi ‘ayı piyasası’ olarak görmüyorum.

güvenilir Crypto: Piyasada bir başka yukarı yönlü büyük dalga (beşinci dalga) bekleniyor

Analiste göre, Bitcoin şu anda bir boğa piyasasının son döngü dalgasını tamamlamadı ve bu da ona Bitcoin’in cephaneliğinde bir büyük saldırı daha kaldığını söylüyor. güvenilir Crypto Konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

14.000$’dan 3.800$’a düşüşümüz ikinci dalgamızdı ve 64.000$’dan 28.000$’a olan bu düşüş dördüncü ana dalgamız. Ama evet fikir doğru… Bu büyük bir düzeltme ama tamamlandıktan sonra üst hedeflemeli bir büyük dalga (beşinci dalga) bekleniyor.

Güvenilir Kripto, dalgalar halinde meydana gelen kalabalık psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan bir teknik olan Elliott Wave teorisine dayanır. Teoriye göre, bir boğa veya ayı piyasası, iki ve dördüncü dalgalar çoğunlukla uzun düzeltme dönemleri olmak üzere, hedeflenen beş ana fiyat dalgasına sahiptir.

güvenilir Crypto: Bu altcoin yüzde 1.000 artacak!

Güvenilir Kripto Mevcut Bitcoin düzeltmesinin dördüncü dalga olduğunu ve BTC’nin son bir kez ayağa kalkması gerektiğini öne sürüyor. Analistin Bitcoin fiyatı hedefi 100.000 doların üzerinde ancak 300.000 doların altında.

Güvenilir Kripto Bitcoin konusunda hala yükseliş zihniyetinde olmasına rağmen Bitcoin fiyatları 10.000 dolara düşerse fikrinin geçersiz olacağını söylüyor. Altcoin piyasası söz konusu olduğunda güvenilir Crypto, kurumsal sınıf dağıtılmış defter projesi Hedera Hashgraph’ın (HBAR) fiyatlarının bu döngüde en az %1.000 artarak mevcut fiyatından en az 2,00$’a yükseleceğini öne sürüyor. güvenilir Crypto Konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin projesinin asla 10 doları geçemeyeceğini düşünüyorum… Yani minimum hedefim 2 ile 5 dolar arasında. Kesinlikle çok daha yükseğe çıkabilir. Ama çok yüksekleri hedeflemek ve beklentilerime üzülmek yerine, daha düşük fiyatları hedeflemeyi ve olası bir bonusla mutlu olmayı tercih ederim.

güvenilir Crypto: Bu altcoin, piyasadaki çoğu varlıktan daha inandırıcı bir tahmine sahip

Analist, Google, IBM ve LG Electronics de dahil olmak üzere bir kuruluşlar konseyi tarafından sahip olunan ve yönetilen altcoin projesinin kripto pazarındaki birçok varlıktan daha sağlam bir hedeflemeye sahip olduğunu söylüyor. güvenilir Crypto Konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

… Heyecan/mem satın almak coins kumar örneğidir ve çok daha risklidir. Uniswap kumarhanesini oynayabilir ve orada rastgele büyük bir kripto satın aldığınızdan 100 kat daha fazla kazanabilirsiniz, ancak risk de 100 kat daha fazladır.

güvenilir Crypto: Ripple Şu anda güçlü bir destek seviyesinde işlem görüyor

Analist, XRP’ye bakarak şunları söyledi: Ripple Madeni para tarafından kullanılan kripto para biriminin şu anda güçlü bir takviye seviyesinde işlendiğini söylüyor. güvenilir Crypto Konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

Evet, altcoin projeleri kan kaybediyor, ancak şu anda gittiğimiz yönü belirleyeceği için daha çok BTC’ye odaklandım. Ayrıca, XRP hala büyük HTF (yüksek zaman çizelgesinde) desteğini elinde tutuyor, bu nedenle bu düşük TF PA (fiyat hareketi) dikkatimi dağıtmıyor.

Güvenilir Crypto, piyasa düzeltmesiyle birlikte, geri çekilmenin başka bir sarsıntı olayı olduğuna inandığı için XRP’ye odaklanmak için iyi bir zaman olabileceğini söylüyor.

İstek Ripple Kâhini Güvenilir KriptoBaşarılı tahminler

Güvenilir CryptoHe, son dönemlerde XRP’nin yükselmeye devam etmeden önce yaklaşık 0.20 ve 0.168 dolara geri çekileceğini söyledi. Ripple Tam olarak analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye düştü. Bunun dışında analist Ripple Ayrıca (XRP) bazı kısa vadeli fiyat hareketlerini de tahmin edebildi.