Ripple 6 Dolar Olabilir mi? Çılgın Analiste göre Cevap Evet! • Madeni Para Otag’ı

Ripple (XRP) Fiyat Analizi

Mayıs ortasındaki çöküşten bu yana, XRP fiyatı önemli bir destek seviyesine doğru düşüş eğilimini sürdürdü ve 1,06 dolar civarındaki direnç seviyelerinin üzerinde kalamadı. Ayrıca beklentileri karşılayamayan XRP, ayının pençelerine dayanamadı ve ciddi bir aşağı yönlü fiyatlandırmaya maruz kaldı. Tabii ki, fiyat tekrar 1 doların üzerine çıkmayı denedi, ancak başarısız oldu. Yeni düşüşle birlikte fiyat kilit seviyelerin altında kaldı ve birkaç günde bir 10 sent düşmeye başladı. Şu anda ayıların kripto alanını güçlendirdiği 0,7 dolar seviyelerinin üzerinde kalmak için mücadele ediyor.

Ripple    USD Analizi

Yukarıdaki grafiğin gösterdiği gibi, düşüşe rağmen fiyat her zaman destek seviyelerinin üzerinde kalmayı başardı. Bu nedenle, fiyat mevcut düşüş trendini sürdürürse, büyük bir yükseliş trendi hızla yaklaşıyor olabilir. Yazma sırasında, XRP fiyatı son 24 saatte %11,57 düşüşle 0,7098 $ seviyesinde bulunuyor. Şu anda, fiyat RSI 20 seviyelerinin altına düştüğü için göstergeler de düşüş eğilimine işaret ediyor. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi de paralel olarak aşağı doğru hareket eder ve bu nedenle bir al sinyali göstermez. CoinOtag.com olarak teknik özelliklere baktığımızda güçlü direnç seviyesinin 0,935 dolar, destek seviyesinin ise 0,56 dolar olduğunu görüyoruz. Analistler, göstergelerin bir satış sinyaline işaret ettiğini söylüyor.

Ripple 6 dolar olabilir mi?

XRP fiyatının çok fazla yükselmediğine inanılan kripto para alanında, fiyatın nereye gideceği en çok konuşulan konulardan biri olmaya devam ediyor.

Bununla birlikte, yaklaşan fiyat hareketleri, fiyatı yakında 5 doların üzerine çıkarabilecek XRP boğa koşusuna yardımcı olabilir. Tanınmış bir analist ve XRP savunucusu CryptoBull2020, fiyatın 2021 Ağustos ortasına kadar 6 dolara ulaşacağını iddia ediyor.

Ripple    6 Dolar Olacak mı?

Analistin yayınladığı grafiğe göre fiyat hareketleri bir model izliyor gibi görünüyor. Fiyat, haftalık ticarette üst zirvenin yakınında başlar ve aniden geri çekilir. Daha sonra güçlü bir konsolidasyondan sonra bir sonraki seviyelere geçer. Modeli göz önünde bulunduran analist, fiyatın 2021 Ağustos ortasına kadar yaklaşık 6 dolara ulaşabileceğini iddia ediyor.

Yasal Uyarı: CoinOtag.com’daki makaleler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. CoinOtag.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitedeki yazıların yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular bu makaledeki şirket, varlık veya hizmetle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: CoinOtag.com’un haber içeriklerinden alıntı yapmak ve link vererek alıntı yapmak CoinOtag.com’un izniyle doğaldır. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir platformda yayınlanamaz. CoinOtag.com’un kod, tasarım, metin, grafik ve diğer tüm içeriklerini fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuata aykırı olarak kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.