Popüler Analistten Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Beklentisi! • Coin Otağ

Twitter’da yaklaşık 140 bin takipçisi bulunan Coin Bureau adlı analist, Ethereum ve Cardano’da artış beklediğini ve nedenlerini açıkladı.

Önde gelen bir kripto yatırımcısı, ikinci en büyük ve yedinci en büyük kripto para birimlerinin yeni rekor seviyelere ulaşacağına inanıyor.

Elon Musk Ripple Reklamı Yapıldı (XRP)?

Hindistan’ın Kripto Para Birimlerine Tutumu Hakkında Yeni Gelişme!

Ethereum (ETH) Beklentisi

Analist, Bitcoin’in performansının devam etmesi halinde bunun Ethereum’a (ETH) da yansıyacağını vurgulayarak şunları söyledi:

BTC, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse 3 kat yükseldi. Bu nedenle, Ether’in önümüzdeki birkaç ay içinde benzer bir hamle yapması şaşırtıcı olmayacak. Bu, Ether’i yaklaşık 4,500 dolara çıkarır.

Ünlü analist ayrıca, EIP 1559 olarak bilinen Ethereum protokolünde planlanan iyileştirmelerin, yürürlüğe girdiklerinde en büyük ikinci kripto para biriminin fiyatını daha da artıracağını ekliyor.

EIP 1559’un kısıtlayıcı etkileri nedeniyle, Ether’in çok daha yükseğe çıkma şansı var. Doğru katalizör yerleştirildiğinde, ETH kolayca 10.000 doları aşabilir.

Cardano (ADA) Beklentisi

Cardano (ADA) için analist, piyasa değeri açısından en büyük yedinci kripto para biriminin, gelişmekte olan ülkelerde oluşturduğu ortaklıklara ve daha sonra akıllı sözleşmelerin uygulanmasına bağlı olarak fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesinden ikiye katlayabileceğini belirtiyor.

Analist, Cardano’nun Ether’den daha fazla kazanç gördüğünü belirterek şunları söyledi:

ADA, bu yılın Nisan ayı ortasında 1,50 $ ‘a ulaştığından beri konsolide oluyor ve BTC hakimiyetindeki düşüşle birlikte piyasanın ivmesi devam ederse, ADA yakında ikinci rüzgârını alacak …

Analist ayrıca, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin birkaç ay içinde hayata geçirilmesi ve her şeyin yolunda gitmesi ve ortaklıkların çalışması halinde, ADA’nın 3 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.