Popüler Analist Bitcoin, Ethereum ve XRP Hedeflerini Açıkladı ve Altcoin Sezonunu Açıkladı

Kıdemli bir analist ve tüccar, kısa vadede bir kripto “ay görevinin” beklemeye alındığına inanıyor.

62.000 Twitter takipçisi ile paylaşılan yeni bir strateji oturumunda Credible CryptoHe, Bitcoin’in (BTC) 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 12.045 $ ‘a ulaştıktan sonra sağlıklı bir düzeltme yaşadığını söylüyor. Düzeltme gerçekleştiğinde, 14.000 $ veya daha yüksek hızlı bir artış bekleniyor.

Şu anda baktığımız şey ya genişletilmiş bir daire (döngü) ya da devam eden bir daire. Genişletilmiş bir daire olması durumunda, biraz daha ileri gidebilir, bu düşüş sapmasını günlük olarak tamamlayabilir ve ardından 10.400 dolarlık bölgeyi yeniden test etmek için geri dönebiliriz. Düz yatay senaryoda bir düzeltme alıyoruz ancak 10.600 $ ‘ın altına düşmemeliyiz ve sonra 14.000 $’ a geçebiliriz.

İçerik Başlıkları gizle

Ethereum (ETH) Alt Satın Alma Fırsatı Sunabilir

Bu arada, Credible CryptoA’nın Ethereum (ETH) için 300 $ ‘lık düşük bir bölgeye yolculuğu, dipleri satın almak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Popüler analist, Bitcoin Ethereum ve XRP ve altcoin 1. sezon için hedefleri açıkladı

XRP söz konusu olduğunda, Trusted CryptoRippleHe, yerel tokeninin yükselmeye devam edeceği konusunda iyimser. Önümüzdeki iki ay içinde üçüncü en büyük kripto para biriminin yükseleceğini tahmin ediyor.

“Bu şu anda sadece temel şeyler değil, sadece ilk günler. Fiyat hala spekülatörler tarafından belirleniyor. XRP’nin sadece iki hafta önce en iyi performansı gösterdiğini unutmayın. Şimdi bir sonraki koşuya hazırlanıyoruz. “

CryptoRippleHe, yerel jetonun mevcut fiyatının 0,28 ABD dolarından potansiyel olarak% 30’dan fazla artabileceğini söylüyor.

“XRP, 0,35 ila 0,37 Dolar arasında yükselebilir.”

Popüler analist Bitcoin Ethereum ve XRP için hedefleri açıkladı ve altcoin sezonunu açıkladı

Bitcoin ve Altcoin Sezonu Geliyor

Temmuz ayında Bitcoin, Ethereum ve XRP patlamadan önce, güvenilir Cryptop daha geniş kripto pazarının yükseleceğini tahmin ediyordu.

“Önümüzdeki aylarda, hem Bitcoin hem de altcoinlerin birlikte pompalandığı ender dönemlerden birini yaşayacağız… ve güzel bir bitcoin ve altcoin rallisi olacak.”

CoinOtag ayrıca heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.